+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

ESET: як перевірити, чи не зламаний обліковий запис пошти

ESET: yak perviriti, chi ne zlamaniy oblikoviy posti posti

Середина найширшої інформації до злого електронного посту: невідомі листи в офісі відділів, пароль, ключ до вашого доступу, необхідність доступу до вашого облікового запису з невідомим IP-адресою. Takozh mayut viniknuti pidozri u razi otrimannya kilkokh zapitiv na zminu password vid innshih sites abo programs, ta spam-povidomlennya z youri skrinki druze.

Для перекладу факту злих пости вікористи, сайт HaveIBeenPwned.com, своєрідна база даних вікрадених облікові записів і мобільних телефонів.

В результаті Google зможе подивитися на решту даних в обліковому записі і віконуваті "Перевірку безпека", які туманні дані про відсутність активності, приклад, новий захід. Inshi servisi takozh mayut podibni parameteri ta instruktsii shchodnogo izvodnogo изводного облікового запису Gmail, Yahoo Mail і Outlook.com.

Як запобігти ре-зла електричної пошти

  • Щоб використовувати пароль до електронного скріншота і всіх inshi, ви знову ввели пароль на веб-сайтах. Для розвитку складчастості і унікальних поєднань вікористів створіть генератор паролів.
  •  Подивіться на справжність багатофактора, щоб змінити доступ хакерів до вашого посту.
  • Vikonite povne scanvannya comp'tutera za dopomogo program z bezpeki, shchob reconatisya u vidsutnosti shkіdlivyh program na nyom.
  • Не можна вводити спеціальну інформацію на предмет інформації в сфері соціальної статистики.
  • Не вандалізуйте доступ до Wi-Fi і мобільного комп'ютера для доступу до поста.

Будь то, що ви не забудете злі електронні пості, будете шанобливо ставитися до години списку, не забувайте про невідом депозиту і не переходите за період.

Другие новости