+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Azure Stream Analytics вже можна запустити на Azure Stack Hub

Azure Stream Analytics вже можна запустити на Azure Stack Hub

Azure Stream Analytics тепер підтримується в Azure Stack Hub як модуль IoT Edge. Це дозволяє клієнту використовувати функції Azure Stack для взаємодії з концентраторами SQL, Event Hubs та IoT, що працюють у підписці Azure Stack Hub. Клієнти можуть створювати справді гібридні архітектури для обробки потоків у власній приватній офлайн-хмарі, яку можна підключити або відключити від хмарних програм за допомогою узгоджених локальних служб Azure.

Ви можете запустити Azure Stream Analytics у центрі Azure Stack як модуль IoT Edge.  Конфігурації були додані до модуля IoT Edge, щоб ви могли спілкуватися зі сховищем BLOB, концентраторами подій та концентраторами IoT, що працюють у вашій підписці на концентратор Azure Stack, що дозволяє використовувати URL-адреси в кожному сеансі концентратора Azure Stack.

За допомогою Stream Analytics на Azure Stack ви можете створювати справді гібридні архітектури для обробки потоків у власній приватній автономній хмарі, яку можна підключати або відключати за допомогою власних хмарних програм за допомогою тих самих локальних служб Azure.

Azure Stream Analytics — це гібридний сервіс у хабі azure stack.  Це модуль IoT Edge, який налаштований в Azure, але ви можете запустити його в Azure Stack Hub.

Щоб запустити Azure Stream Analytics у концентраторі Azure Stack Hub, на пристрої має бути встановлено середовище виконання IoT Edge і мережеве підключення до концентратора Azure Stack Hub або віртуальної машини, запущеної в Azure Stack Hub.  Середовище виконання IoT Edge дозволяє запускати завдання Edge Stream Analytics для інтеграції з Azure Storage і Azure Event Hubs, які працюють у концентраторі Azure Stack.

Інші новини

Найкраща ціна