+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk випустила оновлення CAD/CAE/CAM інструменту Autodesk Inventor 2022.2

Autodesk випустила оновлення інструменту CAD/CAE/CAM Autodesk Inventor 2022.2

Autodesk випустила оновлення Autodesk Inventor версії 2022.2 з поліпшеннями у всіх областях функціональності, від ескізування і моделювання деталей до збірок, креслень і загальної продуктивності

Що нового у версії Autodesk Inventor 2022.2:

  • Команда повороту моделі під точним кутом в будь-яку сторону тепер дозволяє масштабувати і панорамувати модель, не перериваючи команди – це в багатьох випадках може заощадити ваш час і «пробіг миші». Наприклад, при отриманні точно спрямованого і абсолютно ідентичного виду декількох різних моделей.
  • Раніше команда «Створити компоненти» дозволяла створювати асоціативні файли збірки тільки з комбінацій багатокорпусних частин і мініатюр. Тепер можна також вибирати поверхні. Крім того, команда дозволяє вибирати невидимі тіла з браузера в якості вихідних даних. Це оновлення дозволить вам швидше отримувати більше результатів зі своїх даних для асоціативного дизайну зверху вниз.
  • При створенні нових твердих тіл або поверхневих тіл всередині деталі ви можете змінити назву тіла на панелі властивостей. Він з'явиться в браузері в папках Solids і Surface Bodies. Це стане в нагоді на етапі створення на їх основі деталей в асоціативних вузлах або для їх успадкування при створенні інших деталей.

  • Під час роботи зі специфікацією тепер можна виділяти кілька клітинок одночасно для одночасного редагування. Це поліпшення економить час при роботі зі специфікаціями збірки, які містять багато однотипних компонентів.
  • Тепер за допомогою виділення меж миші можна вибрати кілька подань креслення на аркуші одночасно, щоб автоматично розташувати центральні маркери в усіх знайдених там елементах радіуса.
  • Ілогічне середовище також отримало кілька поліпшень. Перший - це можливість вибору декількох правил iLogic і виконання групових операцій над ними (придушення, запуск, регенерація, видалення). Другий - нові параметри фільтрації в діалоговому вікні редагування правил.
  • Співпраця та робота з нерідними даними тепер спрощується за допомогою оновлених перекладачів (експорт NX, JT, STEP та DWFX).

Інші новини