+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

«Залізний сисадмін» – новий конкурс «Доктор Веб» та журналу «Системний адміністратор»

Конкурс проводиться серед технічних фахівців та триватиме до 20 жовтня 2012 року. Для участі у боротьбі за призові місця необхідно зайти на промосайт конкурсу та зареєструватися. Після реєстрації співробітник «Доктор Веб» зв'яжеться з учасником та надішле йому лист із необхідними для тестування параметрами, а також унікальним посиланням на конкурсну анкету, яку потрібно заповнити після тестування Dr.Web Office Shield.

Високопродуктивний програмно-апаратний комплекс Dr.Web Office Shield - це шлюз доступу до Інтернету, що дозволяє організувати централізований антивірусний захист робочих станцій та файлових серверів Windows, поштового та інтернет-трафіку. Продукт неодноразово був відзначений нагородами: у 2011 році Dr.Web Office Shield був нагороджений дипломами ІТ-ЗМІ: PC Magazine / Russian Edition та IT-expert, а у 2012 році став лауреатом у номінації «Мережеве обладнання для СМБ» премії «Росія: найкращі з найкращих 2011».

Оцінити всі переваги програмно-апаратного комплексу дозволить безкоштовний інтернет-сервіс Dr.Web LiveDemo, за допомогою якого учасникам пропонується тестувати Dr.Web Office Shield.

Автори вичерпних відповідей конкурсної анкети стануть володарями цінних подарунків. Головна нагорода – програмно-апаратний комплекс Dr.Web Office Shield! Переможець і власник першого місця, який надіслав найбільш розгорнуті відповіді на всі питання конкурсної анкети, отримує Dr.Web Office Shield у корпусі Twister із ліцензією; учасник, який посів друге місце, стає власником Dr.Web Office Shield у корпусі Neo без ліцензії, а призер третього місця нагороджується безлімітною ліцензією при купівлі Dr.Web Office Shield (у будь-якому корпусі). Крім того, всі призери отримують додаткові подарунки, серед яких безкоштовні ліцензії на будь-які продукти групи Dr.Web Enterprise Security Suite, навушники, MP3-плеєри, річна передплата журналу «Системний адміністратор» та сувеніри з логотипом Dr.Web. Спеціальним призом — веб-камерою — будуть нагороджені конкурсанти, які посіли призові місця, які заповнили анкету протягом одного тижня після тестування.

Всі учасники, чиї анкети за результатами тестування будуть відібрані співробітниками «Доктор Веб» та визнані кваліфікованими у подарунок отримують Dr.Web CureNet! (100 ПК терміном на 1 міс.).

Детальнішу інформацію про конкурс читайте на промосайте конкурсу< /a>. Бажаємо успіху всім учасникам!

Умови конкурсу

Терміни та визначення

 • Організатори конкурсу — компанія ТОВ «Доктор Веб» та журнал «Системний адміністратор».
 • Учасники конкурсу — системні адміністратори, співробітники служби технічної підтримки, фахівці з інформаційної безпеки будь-якої компанії, розташованої на території Російської Федерації та країн СНД.
 • li>
 • Конкурсна анкета (анкета) — конкурсне завдання, що складається з питань тестування Dr.Web Office Shield за допомогою сервісу Dr.Web LiveDemo — віртуальної локальної мережі, яка знаходиться на сервері компанії «Доктор Веб».

Умови участі у конкурсі

 1. Щоб стати Учасником конкурсу, необхідно пройти реєстрацію на промосайті конкурсу за адресою drweb.com/konkurs/zhelezny_admin, коректно заповнивши запропоновану анкету.
 2. Після реєстрації на електронну адресу учасника, вказаний ним під час реєстрації, надсилається лист із необхідними для користувача параметрами тестування, а також унікальним посиланням на Конкурсну анкету, яку потрібно заповнити після тестування за допомогою інтернет-сервісу Dr.Web LiveDemo програмно-апаратного комплексу Dr.Web Office Shield. Лист надсилається тільки після телефонного дзвінка менеджера «Доктор Веб» Учаснику конкурсу, під час якого погоджуються дата та час тестування.
 3. Тестування ПАК Dr.Web Office Shield за допомогою інтернет-сервісу Dr.Web LiveDemo відбувається протягом доби. у погоджений із співробітником «Доктор Веб» час.
 4. Учасник зобов'язується заповнити анкету за результатами тестування, унікальне посилання на яке він отримає у листі від співробітника «Доктор Веб».
 5. Будь-яка інформація, представлена ​​в анкеті учасника, може бути оброблена та використана фахівцями компанії «Доктор Веб» у презентаційній продукції та інших матеріалах з посиланням на джерело.
 6. Переможцем конкурсу може стати будь-який учасник незалежно від статі, віку та професії.
 7. Терміни проведення конкурсу: з 1 червня 2012 року до 20 жовтня 2012 року.

Критерії оцінки конкурсних завдань

 1. До участі у конкурсі приймаються лише кваліфіковані Конкурсні анкети. Кваліфікованими визнаються анкети, у яких учасник розгорнуто відповів на запитання. Кваліфікацію, відбір та оцінку анкет проводить конкурсна комісія «Доктор Веб» у міру їх надходження до 15 жовтня 2012 року. Повідомлення про визнання анкети кваліфікованою надсилається Учаснику конкурсу на електронну адресу, вказану ним під час реєстрації, в міру розгляду анкети конкурсною комісією. Конкурсна анкета оцінюється за такими критеріями: повнота заповнення (відповідь на кожен питання має бути не менше 1 000 знаків), наявність дослідницьких описів, коментарі про переваги та недоліки тестованого продукту та процедури тестування. Порядок оцінки Конкурсної анкети: надання відповідей на всі запитання в анкеті відповідно до зазначених критеріїв та відправлення її конкурсної комісії.
 2. ПАК Dr.Web Office Shield має тестуватися учасником за допомогою інтернет-сервісу Dr.Web LiveDemo.< /li>
 3. Конкурсантами-призерами, які посіли 1-е, 2-е та 3-е призові місця, обираються три Учасники, чиї анкети, на думку конкурсної комісії «Доктор Веб», визнані найбільш кваліфікованими (відповідно до представлених вище) критеріями), представляючи глибокий аналіз тестування ПАК Dr.Web Office Shield за допомогою Dr.Web LiveDemo і хто відповів на всі додаткові питання конкурсної комісії, якщо такі виникли в ході обробки анкети учасника. Повідомлення про визначення учасників-призерів конкурсу буде опубліковано на промосайті конкурсу за адресою drweb.com/ konkurs/zhelezny_admin до 30 жовтня 2012 року.

Нагороди призерам конкурсу

Перше місце:

 • програмно-апаратний комплекс Dr.Web Office Shield у корпусі Twister з ліцензією;
 • ліцензія на Dr.Web Security Space для захисту 1 ПК на 2 роки, навушники, MP3-плеєр.
 • Друге місце:

  • програмно-апаратний комплекс Dr.Web Office Shield у корпусі Neo без ліцензії;
  • ліцензія на Dr.Web Security Space для захисту 1 ПК на 1 рік, MP3-плеєр, футболка. Третє місце: безлімітна ліцензія при купівлі ПАК Dr.Web Office Shield (у будь-якому корпусі) ;
  • ліцензія на Dr.Web Security Space для захисту 1 ПК на 1 рік, футболка.
  • Спеціальний приз для конкурсанта-призера, який надіслав роботу протягом одного тижня після тестування, — веб-камера . Трійка конкурсантів-призерів отримає річну підписку на журнал «Системний адміністратор».
  • Усі Учасники, анкети яких за результатами тестування будуть відібрані конкурсною комісією та визнані кваліфікованими, у подарунок отримують Dr.Web CureNet!(100 ПК терміном на 1 міс.).
  • Конкурсанти-призери можуть забрати призи самостійно в офісі компанії «Доктор Веб» за адресою: Москва, 3-я вулиця Ямського поля, вл. 2, корп. 12а або отримати їх поштою.
  • Фізична доставка подарунків здійснюється тільки в межах території Російської Федерації.

  Конкурсна комісія

  Від компанії «Доктор Веб »

  • Кирило Леонов, керівник прес-служби
  • В'ячеслав Медведєв, керівник сектору продакт-менеджменту відділу маркетингу
  • Олексій Горєлов, керівник сектору освітніх програм

  Від журналу «Системний адміністратор»

  • Галина Положевец, головний редактор журналу
  • Володимир Лукін, виконавчий директор журналу
  • Сергій Яремчук, технічний редактор
  • Олексій Бірюков, технічний редактор
  • >

Інші новини