+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Zenotech запускає новий проект Aerospace Cloud Services

Zenotech запускає новий проект Aerospace Cloud Services

Zenotech запускає новий проект Aerospace Cloud Services, розрахований на два роки, з метою надання можливості британському аерокосмічному сектору підвищити конкурентоспроможність у галузі проектування та моделювання за рахунок економічного та безпечного доступу до хмарних HPC-ресурсів.

Проект підтримали Міністерство бізнесу, енергетики та промислової стратегії Великобританії (BEIS), Рада з технологічної стратегії (Innovate UK) та ATI в рамках програми ATI Programme, а також лідери аерокосмічної галузі Airbus, Bombardier та Rolls Royce.

Aerospace Cloud Services використовуватиме HPC-продукт EPIC компанії Zenotech як основу, розширивши його з урахуванням специфічних вимог від аерокосмічних компаній, що беруть участь у проекті. Публічний варіант EPIC успішно використовується в комерційних цілях протягом п'яти років та забезпечує безпечний доступ до широкого спектру HPC-ресурсів.

EPIC буде використовуватися для вирішення проблем з безпекою та фінансовими витратами, з якими стикається аерокосмічна галузь при використанні високопродуктивних хмарних обчислень. Технологія допоможе галузі скористатися гнучкістю високоточного хмарного моделювання та симуляції, щоб скоротити час на підготовку продуктів до виходу на ринок, одночасно знижуючи капітальні витрати та забезпечуючи виконання жорстких вимог до безпеки та відповідності стандартам.

Інші новини

Найкраща ціна