+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Zendesk відхилила пропозицію консорціуму приватних інвестиційних компаній щодо купівлі

Zendesk відхилив пропозицію консорціуму приватних інвестиційних компаній купити

Керівництво Zendesk заявило, що рада директорів компанії дійшла висновку, що пропозиція surveyMonkey  значно недооцінила компанію. Zendesk стикається із закликами інвесторів-активістів, включаючи хедж-фонд Jana Partners, відмовитися від запропонованого придбання материнського SurveyMonkey Momentive Global, на яке компанія погодилася в жовтні 2021 року. У листопаді 2021 року керівництво Zendesk зазначило, що у них часто є нескінченний запас даних, а також їм не вистачає дієвої та персоналізованої інформації про клієнтів. Натомість компаніям залишається погляд на клієнта, який є одновимірним, безособовим та неповним.

Zendesk допомагає підприємствам надавати онлайн-обслуговування клієнтів, з'єднуючи бренд і клієнтів по телефону, чату, електронній пошті, повідомленням, соціальним каналам, спільнотам, сайтам оглядів та довідковим центрам. Об'єднання було спрямоване на створення нової компанії для збору інформації про клієнтів, об'єднання зворотного зв'язку і сервісу.

Акціонери Zendesk мають проголосувати за угоду Momentive 25 лютого 2022 року. 10 лютого 2022 року The Wall Street Journal повідомила, що Яна готується номінувати чотирьох директорів до ради директорів компанії і що Тома Браво зробив пропозицію про поглинання для Zendesk. Thoma Bravo є однією з приватних інвестиційних компаній, що мають інтерес до Zendesk, але не є частиною консорціуму приватних інвесторів, які зробили пропозицію, яку компанія відхилила.

Другие новости