+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Захист від реклами, спливаючих вікон та соціальних віджетів безкоштовно на місяць

Adguard для Traffic Inspector – це перший антирекламний продукт для корпоративних користувачів, що дозволяє прибирати рекламу та спливаючі вікна прямо з тіла сторінки в будь-якому браузері та на будь-якій платформі.

Використання модуля:

>

1. збільшує ефективність роботи в Інтернеті: користувачі не відволікаються на перегляд реклами. Банери та контекстна реклама безпосередньо відображаються зі сторінок у будь-яких браузерах та на будь-яких платформах;

2. економить до 40% інтернет-трафіку за рахунок виключення банерів та іншої реклами зі сторінок, що переглядаються користувачами;

3. до 70% прискорює час завантаження сторінок, тим самим заощаджуючи робочий час;

4. знижує ризик зараження вірусами через рекламні мережі, які використовуються поширення шкідливих програм. Модуль повністю готовий до роботи, не потребує навчання та додаткових налаштувань. Він за замовчуванням містить листи фільтрації, автоматично оновлюється кілька разів на тиждень, підтримується в актуальному стані та відповідає реаліям українського Інтернету.

Для активації модуля необхідно поставити версію Traffic Inspector 2.0.1.*

*Перед завантаженням версії 2.0.1 необхідно перевірити ключ активації на наявність доступу до оновлень та розширеної техпідтримки. Далі ввести ключ (ID та PIN) у майстрі активації.

 Для тих, хто має версію 2.0.1, достатньо провести повторну активацію ID і PIN.

Інші новини

Найкраща ціна