+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Запуск нової версії системи VoIP-телефонії для СМБ – Kerio Operator 2.0

Kerio Operator 2.0 відкриває доступ до API-інтерфейсу управління Asterisk (AMI). Відкритий інтерфейс API дозволяє стороннім програмам, таким як системи управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) та софтфони, інтегруватися з Kerio Operator. Інтеграція з CRM означає, що співробітники можуть набирати номери своїх клієнтів безпосередньо в інтерфейсі своєї CRM-системи, і ці дзвінки автоматично реєструватимуться.

Нові функції Kerio Operator 2.0:

  • Паркування виклику — дозволяє користувачеві поставити виклик у режим очікування на одному телефонному апараті та продовжити розмову з будь-якого іншого телефонного апарата.
  • Удосконалена обробка додаткових номерів — навіть якщо один і той самий внутрішній номер призначений і настільному телефону, і смартфону, Kerio Operator дозволяє задати кожному з пристроїв свої власні налаштування, при ці пристрої можуть бути членами однієї групи, черги викликів, або зони для перехоплення викликів. Підтримуються практично всі популярні моделі телефонів, включаючи Cisco, Linksys, Polycom, Snom та Yealink/Well.
  • Вбудована функція запису розмов — дозволяє записувати всі вхідні та вихідні дзвінки для індивідуальних додаткових номерів, конференцій або груп користувачів. /li>
  • Шифрування телефонних розмов за допомогою протоколу TLS.
  • Дворазово прискорено роботу консолі адміністратора завдяки оптимізації движка та застосуванню кешування.

Інші новини