+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

YouTrack 2022.1 тепер з інтерактивними діаграмами Ганта

YouTrack 2022.1 тепер з інтерактивними діаграмами Ганта

Інтерактивні діаграми Ганта в YouTrack впроваджують принципово новий підхід до планування та управління завданнями в YouTrack і відкривають новий напрямок розвитку.

Що таке діаграми Ганта?

За допомогою інтерактивних діаграм Ганта ви можете спланувати весь свій проект, просто перетягнувши завдання на графік і розтягнувши їх, щоб призначити їм дати та тривалість початку. Ви можете так само легко додавати залежності між завданнями. При вказівці зв'язків між завданнями можна вказати передбачуваний час їх виконання, а при натисканні кнопки «Переобчислювати » - оновити графік роботи - дати початку наступних залежних завдань будуть оновлюватися автоматично.

Довільна ієрархія завдань

Ієрархічне дерево ліворуч від діаграми ілюструє зв'язки між завданнями батьків і дітей. Завдання можна перетягувати в різні частини дерева, логічно групуючи їх.

Ієрархія батьківських і залежних завдань може мати будь-яку глибину і структуру. Вам не потрібно дотримуватися стандартної моделі Milestone-Task-Subtask — ви можете відображати реальні зв'язки між проміжними етапами, завданнями та підзадачами з різних проектів. Передбачуваний час виконання агрегується за заданою ієрархією, і ви побачите, скільки часу знадобиться в цілому для виконання того чи іншого ланцюжка завдань.

Спробуйте інтерактивні діаграми Ганта

Якщо ви хочете поекспериментувати з інтерактивними діаграмами Ганта, але ще не готові змінювати розклад реальних завдань, створіть демо-проект або зареєструйте безкоштовний YouTrack InCloud, щоб спробувати цю функцію.  

Правила керування станом завдання в конструкторі робочих циклів

Тепер ви можете встановлювати правила для контролю стану завдань без необхідності використовувати JavaScript! Такі правила дозволяють зобразити бізнес-процеси у вигляді блок-схем, які конкретизують можливі переходи між станами завдань і їх порядком.

Таким способом можна вказати послідовність станів, через які повинні проходити завдання.

Команда YouTrack підготувала багато оновлень та покращень. Тепер ви можете переглядати зміни VCS в YouTrack Lite, отримувати повідомлення про зміни бази знань в Центрі сповіщень, записувати формули і рівняння за допомогою LaTeX, а також імпортувати проекти, завдання та користувачів з Космосу. 

Щоб дізнатися більше про те, що нового, відвідайте сторінку Що нового . Повну технічну інформацію про версію 2022.1 можна знайти в примітках до випуску. Щоб дізнатися, як налаштувати новий функціонал, перегляньте документацію .

Другие новости