+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

XAML Hot Reload для Xamarin.Forms – на Xamarin Developer Summit анонсовано Гаряче перезавантаження (Hot Reload) XAML для Xamarin.Forms

XAML Hot Reload для Xamarin.Forms - на Xamarin Developer Summit анонсовано Гаряче перезавантаження (Hot Reload) XAML для Xamarin.Forms

На Xamarin Developer Summit Microsoft анонсував «Гаряче перезавантаження (Hot Reload) XAML для Xamarin.Forms», яка дозволяє вносити зміни в інтерфейс користувача XAML і переглядати їх в режимі реального часу, не вимагаючи іншого складання та розгортання.

Гаряче перезавантаження XAML для Xamarin.Forms прискорює розробку та спрощує складання, експериментування та ітерації в інтерфейсі користувача. А це означає, що вам більше не потрібно перебудовувати свою програму щоразу, коли ви налаштовуєте свій інтерфейс користувача — всі зміни миттєво показуються в запущеному додатку. з усіма бібліотеками та сторонніми елементами управління. Ця фіча буде доступна для iOS та Android у Visual Studio 2019 та Visual Studio 2019 для Mac. Все працює на всіх допустимих цілях розгортання, включаючи симулятори, емулятори та фізичні пристрої.

Гаряче перезавантаження XAML для Xamarin.Forms підключається до існуючого робочого процесу, щоб заощадити ваш час та підвищити продуктивність. Сьогодні, коли ви хочете внести зміни до свого XAML, ви повинні знову побудувати, розгорнути та налагодити. Тепер просто збережіть файл XAML і подивіться, як зміни відбиваються в реальному часі на цілі розгортання, що дозволяє витрачати менше часу на створення та розгортання та більше на створення мобільних додатків.

Вам не потрібно робити нічого особливого, щоб використати Hot Reload; немає жодних додаткових пакетів чи коду. Створіть та розгорніть програму, як зазвичай у Visual Studio або Visual Studio для Mac, на емуляторі iOS, Android, симуляторі або фізичному пристрої. Оскільки XAML Hot Reload для Xamarin.Forms використовує налагоджувач, а не мережне з'єднання, він працює надійно у складних корпоративних мережах або середовищі без підключення. Відредагуйте свій XAML та натисніть «Зберегти». Після перезавантаження ваш стан навігації буде збережено. Якщо ви використовуєте шаблон MVVM, стан інтерфейсу користувача, прив'язаний до вашої моделі подання, залишиться незмінним при перезавантаженнях.

Ця новинка також підтримує оновлення всіх допустимих типів XAML, включаючи сторінки, Application та Shell. Якщо ви відредагуєте MyControl.xaml і збережете його, всі сторінки, що посилаються на цей елемент управління, будуть автоматично оновлені відповідно до внесених вами змін.

Гаряче перезавантаження XAML стійке до друкарських помилок і непідтримуваних змін, таких як швидкі дії IntelliSense. Перед перезавантаженням змін Visual Studio гарантує, що зроблені вами зміни дійсні. Якщо ваші редагування містять неприпустимі зміни, ця зміна не буде застосована у вашому додатку, і редактор XAML відобразить криві, щоб ви знали про це. Ви також можете перевірити, чи пройшло перезавантаження у вікні «Вивід» у Visual Studio. Для Microsoft важливо, щоб XAML Hot Reload для Xamarin.Forms працював з усіма типами програм, незалежно від складності. Microsoft установив партнерські відносини з постачальниками елементів управління та розробниками проектів з відкритим вихідним кодом, такими як Telerik, Infragistics, Grial UI Kit, Prism та Syncfusion, щоб у вас не виникало проблем з використанням XAML Hot Reload для Xamarin.Forms під час роботи з цими проектами.

Інші новини