+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Windows 10 May 2019 Update - як отримати оновлення Windows

Windows 10 May 2019 Update - як отримати оновлення Windows

Оновлення May 2019 Update доступне для всіх користувачів. Якщо ви готові встановити апрейт, відкрийте меню налаштувань (Параметри > Оновлення та безпека> Оновлення Windows) і натисніть Перевірити оновлення. При доступності оновлення ви зможете завантажити та встановити його (Примітка: якщо ви не бачите кнопки завантаження, значить вона з'явиться трохи пізніше, у зв'язку з тим, що розгортання відбувається поступово, з урахуванням зворотного зв'язку та даних моніторингу). Коли апдейт завантажений та готовий до встановлення, система запропонує вибрати час для завершення встановлення та перезавантаження, щоб цей процес не заважав роботі. Нова опція Завантажити та інсталювати зараз доступна для пристроїв на базі Windows 10 версій 1803 або 1809.

Система самостійно ініціює встановлення травневого складання для комп'ютерів на Windows 10, якщо термін обслуговування незабаром завершиться, оскільки використання підтримуваної версії ОС на пристроях та отримання щомісячних оновлень критично для безпеки пристроїв та працездатності всієї екосистеми. Підтримка Windows 10 April 2018 Update (Windows 10, version 1803) завершиться 12 листопада 2019 для версій Home і Pro. Починаючи з червня, ми почнемо оновлювати пристрої на April 2018 Update та попередніх версіях Windows 10, щоб гарантувати підтримку цих девайсів та встановлення свіжих оновлень, оновлень безпеки та покращень. Ми почали використовувати технології машинного навчання в процесі розгортання оновлень задовго до закінчення періоду підтримки, щоб запропонувати найбільш зручний час для комфортного оновлення.

З виходом May 2019 Update (Windows 10, version 1903) ми рекомендуємо ІТ-адміністраторам перевірку додатків, пристроїв та інфраструктури у своїх організаціях, щоб переконатися, що вони добре працюють з цим випуском, перш ніж встановлювати. Windows 10, version 1903 доступний через служби оновлення Windows Server (WSUS), Центр оновлення Windows для бізнесу та Центр обслуговування корпоративного ліцензування (Volume Licensing Service Center) для поетапного розгортання за допомогою System Center Configuration Manager або іншого програмного забезпечення для керування системами. Щоб дізнатися про нові можливості для комерційних користувачів, дивіться публікацію What's new for IT pros in Windows 10, version 1903 (англійською мовою)

У рамках нашого прагнення підвищити транспарентність вийшов новий інструмент Windows release health dashboard, який пропонує інформацію про поточний статус розгортання піврічних та щомісячних оновлень і відомих складнощі (у роботі та вирішені). Нова панель моніторингу – це єдина сторінка для поточної актуальної версії Windows зі швидким пошуком за ключовими словами та важливими анонсами. Також може поділитися інформацією в Twitter, LinkedIn, Facebook і поштою, навіть використовувати темну тему оформлення (та сама популярна можливість нещодавно з'явилася в Windows 10)

Оновлення Windows May 2019 Update принесе вам найсвіжіші функції, більше прозорості та контролю над процесом оновлення. Ми продовжимо працювати над підвищенням якості Windows 10 уважно спостерігатимемо за процесом і ділитися з вами інформацією про те, як все проходить, включаючи поточний статус та питання з Windows health dashboard. Сподіваємося, що вам сподобається нове оновлення, чекаємо на ваші коментарі та пропозиції через Feedback Hub

Інші новини