+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія TrueConf Server 4.3.5

Основні можливості:

Публічні конференції. Головною новинкою оновлення 4.3.5 стали публічні конференції (вебінари). Під час створення конференції створюється публічна сторінка з докладним описом, усі відвідувачі якої можуть приєднатися до конференції в один клік. Це можуть бути як користувачі вашого сервера, так і не мають облікових записів зовнішніх абонентів, які при вході вказують своє ім'я. Головна умова участі – отримати посилання від організатора публічної конференції. Технології TrueConf самі подбають про те, як вашим гостям приєднатися до конференції: через WebRTC, або одноразовий клієнт, що завантажується, або через встановлення мобільного додатка з маркету. Вам не потрібно переживати, що хтось залишиться за бортом. Але будьте впевнені, якість та можливості зв'язку для всіх будуть найкращими!
Інструменти інтеграції TrueConf API. Іншим важливим нововведенням TrueConf Server 4.3.5 стала можливість організації програмованої взаємодії сервера зі сторонніми програмами, сайтами та сервісами за допомогою TrueConf API. Будь це сторінка в корпоративному інтранеті, запис у календарі або розклад занять в електронному щоденнику системи дистанційної освіти. Поточна версія API дозволяє здійснювати будь-які дії над запланованими на сервері конференціями, а також над адресними книгами користувачів за допомогою простого в реалізації RESTful API.
Відеотрансляції конференцій. На численні прохання клієнтів додано можливість масштабування будь-яких відеоконференцій за допомогою трансляції по RTSP протоколу. Ви зможете легко налаштувати таку трансляцію, передавши спеціальне посилання зі списку конференцій на сервері до системи доставки контенту (CDN) або хмарного сервісу трансляцій, наприклад Wowza чи YouTube. Важливо розуміти, незважаючи на те, що глядачі трансляції не мають зворотного зв'язку з учасниками конференції, їх кількість ніяк не обмежена (тут і мільйон не межа) і залежить тільки від можливостей трансляцій. При цьому всі учасники отримають якісне відео та звуки в змікшованому вигляді.
Також підтримується технологія RTSP Push, яка дозволяє серверу автоматично сповіщати зовнішню систему трансляцій про появу нових конференцій, доступних для мовлення. . Зі зростанням популярності відеозв'язку виникає питання комунікації між TrueConf Server різних організацій та користувачами хмарного сервісу TrueConf Online. Це так звана федерація, коли абоненти сервера можуть телефонувати назовні абонентам зовнішніх серверів. І гібридна модель, коли в конференції, що проводяться на вашому сервері, за потреби можна додати користувачів хмарного сервісу TrueConf Online, не створюючи для них окремих облікових записів. вам зателефонувати (“чорний список”), або просто відключаєте федерацію та блокуєте можливість викликати ваших абонентів з-за. Домен (або Server Name у нашій нотації) @trueconf.com при цьому зарезервований і має на увазі всіх користувачів хмарного сервісу TrueConf Online.
Нові можливості WebRTC конференцій. WebRTC клієнт для браузерів у TrueConf Server 4.3.5 отримав чергову порцію оновлень. По-перше, підвищена стабільність роботи програми та якість звуку та відео в ньому. По-друге, додано вкладку зі списком учасників поточної конференції з можливістю персонального чату з кожним із них. По-третє, на сторінці конференції додано її докладний опис, а також інструкції для входу, якщо WebRTC недоступний.
Оновлені клієнтські програми. Разом з новою версією сервера оновлені клієнтські програми для ОС Windows, OS X та мобільної платформи Android, що входять до його дистрибутиву. Програми для Linux та iOS, як і раніше, доступні для завантаження.
Інтеграція з календарями. В TrueConf Server 4.3.5 було додано можливість надсилання запрошень у календарі всім учасникам запланованих конференцій. Підтримка стандартів .ics та Google Calendar. Тепер ви точно не пропустите важливу подію або зустріч незалежно від того, яким календарем ви користуєтеся: Microsoft Outlook, Google або Mozilla.

Інші новини

Найкраща ціна