+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія системи розпізнавання ABBYY FineReader 12

Компанія ABBYY Україна оголошує про вихід нової версії системи розпізнавання ABBYY FineReader 12 Professional.
У новій версії можна миттєво витягувати фрагменти тексту або таблиці з вибраної сторінки документа будь-якого розміру, не чекаючи закінчення його розпізнавання. Крім того, FineReader 12 краще розпізнає ділові документи, працює швидше та включає інструменти, завдяки яким якість зображення цифрових копій стає навіть вищою, ніж паперових оригіналів.

Що нового?

Збільшення швидкості та точності розпізнавання тексту та структури документів:

 • Швидкість обробки документів зросла на 10-15% залежно від типу документа.
 • У швидкому режимі розпізнавання обробка документів відбувається швидше на 40%** у порівнянні зі стандартним режимом.
 • Тексти китайською, японською та корейською мовами розпізнаються на 20% точніше, арабською – на 15%, на івриті – на 10%.
 • На 40% покращено розпізнавання таблиць, на 30% – діаграм та графіків.
 • На 10% підвищено точність визначення структури бізнес-документів і книг. підхід до розпізнавання. Усі сторінки документа, незалежно від розміру, відкриваються практично миттєво, а розпізнавання відбувається у фоновому режимі. Це означає, що ви можете переглянути текст, змінити порядок сторінок, відредагувати області розпізнавання і навіть скопіювати потрібний фрагмент в іншу програму, не чекаючи закінчення розпізнавання всього документа.

  Швидке копіювання фрагментів документа (цитування)< /strong>

  Відразу після відкриття документа у FineReader'і, ви можете вибрати необхідний фрагмент тексту, таблицю або ілюстрацію та негайно скопіювати їх в іншу програму, не виконуючи розпізнавання всього документа. Досить клацнути кнопку «Копіювати», і програма за лічені секунди розпізнає виділений текст або таблицю, повністю зберігши їх форматування, і помістить у буфер обміну Windows.

  Мови розпізнавання

  ABBYY FineReader 12 розпізнає документи 190 світовими мовами, причому для 48 з них передбачена словникова підтримка. 190-ою мовою розпізнавання стала російська з наголосами. Словникова підтримка додана для трьох мов: російської з удареннями, російської (стара орфографія) та азербайджанської (латиниця).

  Нові інструменти обробки зображень

  Нові інструменти Редактора зображень «Освітлити фон» та «Видалити кольорові елементи» дозволять покращити якість розпізнавання, а також зовнішній вигляд перетворених документів при конвертуванні паперів, що пожовкли від старості, паперових документів, цифрових фотографій, документів з позначками або штампами. Новий автоматичний інструмент «Визначити краї сторінок» автоматично виправить трапецієподібні спотворення і обріже зображення по краях усіх сторінок документа. технологія ABBYY Precise Scan, що використовується при збереженні в PDF, згладжує зображення символів, забезпечуючи комфорт при читанні таких документів та підвищуючи якість при їх друку.

  Швидша і легка перевірка та редагування результатів розпізнавання

  Покращений інструмент «Перевірка» тепер дозволяє також вносити правки у форматування тексту, що перевіряється (тип, накреслення та розмір шрифту, підрядкові та надрядкові символи). А керувати перевіркою можна за допомогою гарячих клавіш, що прискорює роботу.

  Швидке збереження у хмарні сервіси

  Доступ до хмарних сховищ (Google Диск, Dropbox, SkyDrive та інших) тепер можливий безпосередньо з інтерфейсу FineReader'а, як при відкритті зображень документів або PDF-файлів, а також при збереженні результатів їх перетворення.

  Оптимізація для Windows 8

  ABBYY FineReader 12 є сертифікованим програмним забезпеченням для Windows 8/8.1. Новий дизайн програми органічно вписується в інтерфейс OC, а встановлені завдання доступні прямо зі стартового екрану. Програма також підтримує базові жести для сенсорних пристроїв, такі як прокручування та зміна масштабу.  Інші новини

Найкраща ціна