+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія Kerio Connect 8.5

У цьому випуску  було покращено клієнт Kerio Connect Client та підтримку новітніх безпечних стандартів шифрування для підвищення продуктивності кінцевого користувача. Такі можливості, як створення контактів прямо з електронної пошти та вказівки часу поїздки, дозволяють користувачам блокувати додатковий вільний/зайнятий час на підставі розкладу поїздок на заходи.

Користувачі Windows 7 або пізніших версій можуть створювати повідомлення, події, контакти, завдання або нотатки прямо з панелі завдань Windows.
Завдяки підтримці нового протоколу Exchange ActiveSync (EAS), компанія Kerio спростила розгортання та обслуговування ІТ-інфраструктури, усунула необхідність у використанні плагіна Kerio Outlook Connector, що підключається, і забезпечила більш високу швидкість пошуку та доступу до поштових папок. Оновлений протокол також дозволяє мобільним Пристроям синхронізувати нотатки, отримувати дані календаря про вільні/зайняті дні та оновлювати прапори Відповісти/Переслати.
Для підтримки новітніх стандартів шифрування в Kerio Connect були оновлені бібліотеки безпеки та рівні шифрування за умовчанням, знижений ризик появи експлойтів та вразливостей.


Інші новини