+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія Kaspersky Internet Security для Mac

Оновлений продукт гарантує безпеку онлайн-платежів, пропонує посилений захист від мережевих вторгнень, дозволяє створити безпечне інтернет-середовище для дитини – і все це на тлі нових зручних можливостей управління захистом.

Особливе Увага в новій версії Kaspersky Internet Security для Mac приділено захисту фінансових операцій користувача. З цією метою до продукту було додано модуль «Безпечні платежі», який добре зарекомендував себе на ОС Windows. Щоразу, коли користувач відкриває веб-сайт банку, платіжного сервісу або інтернет-магазину, ця технологія перевіряє безпеку з'єднання та легітимність ресурсу, а також надає віртуальну клавіатуру для захисту даних, що вводяться від перехоплення.

У рішення Kaspersky Internet Security для Mac реалізовано нову підсистему «Блокування мережевих атак», що виключає можливість доступу зловмисників до віддаленого керування Mac-пристроєм користувача. Вона активується одночасно із запуском ОС та аналізує весь вхідний трафік. У разі виявлення підозрілої активності рішення інформує користувача про загрозу та блокує атакуючу IP-адресу, припиняючи таким чином спроби кіберзлочинців проникнути всередину системи. У випадку, якщо користувачеві необхідно дозволити доступ з певної IP-адреси до свого пристрою (наприклад, онлайн-ігор), він може вручну вписати його в список дозволених. Крім того, тепер у рішення Kaspersky Internet Security для Mac включено автоматичне оновлення до нових версій, завдяки чому користувач завжди зможе працювати з найактуальнішою версією захисного рішення без необхідності завантажувати та встановлювати її вручну.

Інші новини

Найкраща ціна