+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія Embarcadero Rapid SQL XE6

Rapid SQL - гетерогенне інтегроване середовище розробки SQL IDE, завдяки якому розробники та адміністратори баз даних можуть створювати високопродуктивний код SQL на всіх основних платформах баз даних - з єдиного інтерфейсу.

Rapid SQL Pro включає компоненти централізованого управління ліцензіями та доставки додатків - провідну галузеву технологію розгортання без установки, пропоновану компанією Embarcadero. Багатофункціональне середовище спрощує розробку сценаріїв SQL та створення запитів, а також управління об'єктами, проектами та версіями у робочих базах даних та автономних репозиторіях вихідного коду. У вирішенні Rapid SQL доступні ефективні можливості, у тому числі засоби аналізу коду SQL та його налагодження, профільувальник PL/SQL (тільки для Oracle), а також повноцінна підтримка символів Unicode та розширена підтримка символів валют.

Нові можливості Rapid SQL XE6:

  • Підтримка PostrgreSQL версії 9.3 і вище. Зв'язок доступний з драйвером PostgreSQL ODBC (остання версія рекомендується) або з розфасованих PostgreSQL JDBC Driver.
  • SQL Server підтримка 2014 забезпечує до сучасних управління та розвиток потенціалу.

Інші новини