+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія бізнес-рішень ESET

Нові версії продуктів ESET традиційно забезпечують всебічний проактивний захист при мінімальному споживанні системних ресурсів, а також мають нові функції, такі як Захист від ботнетів, Захист від експлойтів, Антифішинг, Антизлодій та багато інших. Крім цього, в оновлених рішеннях реалізовано новий графічний інтерфейс користувача, який значно спрощує виконання завдань моніторингу, налаштування та контролю мережевої активності, що дозволяє забезпечити своєчасний захист від небажаних та шкідливих дій.
Основною перевагою оновленої продуктової лінійки стала нова версія інструменту віддаленого керування — ESET Remote Administrator 6. Ця консоль була повністю перебудована для підвищення зручності використання та рівня безпеки, а також зниження загальної вартості впровадження та управління. Оновлений інструмент має вбудовану систему керування завданнями, щоб звести до мінімуму час простою, а також дозволяє виконувати дії автоматично на основі динамічних груп.
Новинками продуктової лінійки ESET стали нові пакети рішень, що поєднують у собі продукти для захисту робочих станцій, мобільних пристроїв та серверів під керуванням різних операційних систем. Дані рішення дозволяють забезпечити комплексний захист корпоративної мережі як малих, так і великих підприємств та оптимізувати витрати на рішення безпеки.

Інші новини

Найкраща ціна