+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Випущено Оновлення 3 для CorelDRAW Graphics Suite X7

Можливості "Оновлення 3":

Доступність:

  • Безкоштовно для власників передплати та розширеного членства.
  • Власникам стандартного членства пропонується безкоштовна 15-денна пробна версія.


Інструмент «Ніж» (розширений). Новий інструмент «Ніж» (розширений) призначений для розділення векторних об'єктів, тексту та растрових зображень. Об'єкт або групи об'єктів можна розділяти по прямій лінії, лінії вільної форми, а також по лініях Безьє. Потім по лінії поділу між об'єктами можна створити проміжок. Як варіант, нові об'єкти можуть перекриватися.

Маркування кордонів та люверсів. Нове діалогове вікно «Кордони та люверси» в CorelDRAW дозволяє додавати позначки для кордонів і люверсів під час підготовки банерів до друку або перед натяжкою на підрамник. Люверси це втулки, що встановлюються через отвори в тканині для зміцнення країв отворів, що використовуються для просування тросів, за допомогою яких потім кріпиться банер. Діалогове вікно «Випрямити зображення» у CorelDRAW® та Corel® PHOTO-PAINT™ дозволяє скоригувати спотворену перспективу шляхом випрямлення об'єктів, знятих під кутом.

Лінза «Розмитість за Гаусом» для редагування без втрати якості. Ефект «Розмитість за Гаусом» у Corel PHOTO-PAINT дозволяє створювати ефект розмитості, причому лінза та зображення потім редагуються окремо. Під час створення лінзи зміни не застосовуються до пікселів зображення; у цьому випадку зміни відображаються на екрані через лінзу.

Високоякісний контент. Додатковий високоякісний контент доступний через Corel CONNECT. Щоб допомогти вам у роботі над вашими проектами, ми додали 300 фотографій, 20 шаблонів та 20 шрифтів.

Discovery Center. Вікно привітання в CorelDRAW та Corel PHOTO-PAINT забезпечує швидкий та простий доступ до Discovery Center, де ви знайдете різноманітні матеріали для навчання та творчості.

Електронні посібники користувача. Всі електронні книги публікуються у форматах EPUB та MOBI та містять докладні та актуальні відомості про продукти. Власники стандартного членства можуть придбати електронні посібники користувача для програм CorelDRAW X7 та Corel PHOTO-PAINT X7. Для власників передплати та розширеного членства ці електронні книги пропонуються безкоштовно.

Поради експертів. Майстер CorelDRAW Джозеф Діаз використовує CorelDRAW у сімейному дизайн-бізнесі понад 20 років. Він розповідає про розробку ефективного візуального брендингу. Джо демонструє процес створення ефектних логотипів, графічних концепцій та фірмових стилів для найрізноманітніших клієнтів.
 

Інші новини