+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Випущено десяту версію Dr.Web для Windows

Цей продукт входить до складу ліцензій Dr.Web Security Space та Антивірус Dr.Web. Серед основних нововведень: радикально оновлений інтерфейс користувача, максимальне спрощення використання налаштувань програми та вдосконалене управління захистом відповідно до реальних потреб користувача.

Основні функції:

Захист від втрати даних Dr.Web 10.0. Троянці-шифрувальники, які перетворюють дані на нечитані файли, — одна з найактуальніших загроз сьогоднішнього дня. В Dr.Web Security Space нової версії 10.0 пропонується просте вирішення проблеми збереження даних від пошкодження троянцями, а саме використання функціоналу «Захист від втрати даних».

Батьківський контроль Dr.Web 10.0. Цей компонент захисту — найчастіше налаштований Dr.Web. Тому у новій версії 10.0 розробники Dr.Web досконало продумали зручність його налаштувань.

Блокування доступу до обладнання. Блокуйте використання відеокамер, що підключаються, надсилання завдань на принтер або використання будь-яких змінних носіїв, що підключаються до ПК, а також передачу даних по мережі в новому розділі «Пристрої».

Новий міні-агент. Тепер вся необхідна інформація про стан захисту, ліцензії та вірусних баз — на увазі, Керуйте включенням та вимкненням відразу кількох компонентів захисту, не закриваючи міні-агент Dr.Web.

Винятки. Додавайте у виключення в новому єдиному вікні об'єкти, що не підлягають перевірці різними компонентами захисту Dr.Web

Доступ до Інструментів Dr.Web 10.0. Всі допоміжні сервіси програми Dr.Web, що не належать до функцій захисту, згруповані в єдиному вікні «Інструменти».

Підвищена захист налаштувань компонентів — будь-які зміни здійснюються лише з режиму адміністратора міні-агента незалежно від прав облікового запису користувача.

Інші новини