+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вихід нової версії Roxio Toast 14

Нові утиліти та функції Roxio Toast 14 Titanium:

  • Toast Audio Assistant. Імпортуйте аудіо практично з будь-якого джерела - вінілові платівки, магнітна стрічка, мікрофон або стрим - обробіть, покращіть, додайте до своєї цифрової музичної колекції або запишіть на компакт-диск. Підтримує очищення та покращення записів за допомогою аудіофільтрів та автоматичне додавання імпортованої музики до бібліотеки iTunes.
  • Утиліта для запису відео на диски Toast MyDVD: створюйте з домашнього відео професійно оформлені мультимедійні проекти та записуйте їх на DVD зі стильними меню та музичним супроводом. Підтримується запис у форматах DVD та AVCHD. Містить колекцію тематичних шаблонів та дозволяє записувати кілька відеороликів на один диск.
  • Підтримка найновіших мобільних пристроїв: переглядайте особисті фотографії, відео та аудіозаписи на популярних гаджетах завдяки підтримці iPad, iPhone 6/6 Plus, Samsung Galaxy S6 та багатьох інших пристроїв.

Roxio Toast 14 Pro включає весь функціонал версії Titanium, розширений потужними програмами для роботи з мультимедіа:

  • Corel® AfterShot™ 2: оперативно конвертуйте та редагуйте фотографії у форматі RAW, керуйте фотоколекцією будь-якого розміру. Підтримка понад 250 RAW-профілів фотоапаратів.
  • FaceFilter3 Standard: Надайте людям на Ваших знімках ідеальний «модельний» вигляд за допомогою інструментів редагування зображень. Підтримка багатошарового ретушування, накладання спеціальних ефектів імітації зйомки дзеркальною камерою та різними об'єктивами, а також багатьох інших функцій та ефектів.
  • HDR Express 3: створюйте чудові зображення з розширеним динамічним діапазоном (HDR) за допомогою єдиної програми зі зручним керуванням та готовими шаблонами. Потужний алгоритм дозволить автоматично позбавитися від часто зустрічаються проблем, таких як тремтіння камери або переміщення об'єкта в кадрі. музичним супроводом, переходами, титрами та іншими ефектами Підтримка інноваційних інструментів для роботи з титрами, переходами та вирівнювання об'єктів гарантує чудові результати.
  • iZotope Music & Speech Cleaner: покращуйте аудіозаписи за допомогою підвищення чіткості та видалення паразитних шумів, домагаючись професійної якості.
  • BD Plug-in для Toast 14 і MyDVD: записуйте ваше відео з високою роздільною здатністю на диски Blu-ray для перегляду на системі домашнього кінотеатру.

 

Інші новини

Найкраща ціна