+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Зустрічайте Microsoft Teams

Корпорація Microsoft представила новий простір для комунікацій у Office 365 – Microsoft Teams. Додаток, організований за принципом чату, розширює можливості спільної роботи в Microsoft Office 365, якою вже зараз щомісяця користуються понад 85 млн співробітників компаній.

Сервіс Microsoft Teams створений для спілкування, об'єднує колег і партнерів і включає інструменти, необхідні командам для продуктивної спільної роботи.


В основу Microsoft Teams лягли чотири ідеї:

  • Чат для роботи над проектами. Microsoft Teams передбачає організацію чату по бесідах, завдяки чому всі члени команди залучені до спілкування та залишаються в курсі всіх новин. Групове листування за промовчанням видно всім, але також є варіант відправки особистих повідомлень. Бібліотека емодзі, GIF-файлів, користувальницьких наклейок та мемів дає можливість внести щось кумедне та особисте в цифровий робочий простір.
  • Хаб для командної роботи. У Microsoft Teams доступні як звичні, так і спеціалізовані програми Office 365. Співробітники можуть телефонувати і проводити відеоконференції, а також працювати з документами прямо в Microsoft Teams. Microsoft Graph аналізує інформацію,  надає необхідні дані і дозволяє ними ділитися. В основі Microsoft Teams також закладено сервіс Office 365 Groups, який допомагає командам перемикатися між завданнями, не випасти з контексту та обмінюватися інформацією.
  • Налаштування під кожну команду. Кожна команда є унікальною, тому в Microsoft Teams пропонується можливість індивідуального налаштування функцій, які відповідають конкретним запитам та потребам. Члени команди можуть створювати окремі теми, щоб організувати спілкування. Кожна тема може бути налаштована індивідуально за допомогою функції Tabs, яка надає швидкий доступ до часто використовуваних документів та програм. Tabs можуть бути створені для таких сервісів Office 365, як OneNote, SharePoint і Planner або сторонніх рішень. Аналогічно Exchange нове місце Microsoft Teams підтримує повідомлення та оновлення від сторонніх сервісів, наприклад Twitter або GitHub. Також здійснено підтримку Microsoft Bot Framework, що дозволяє вбудувати в корпоративне робоче середовище інтелектуальні сервіси. Попередня версія Microsoft Teams Developer Preview дає розробникам можливість розпочати роботу над інтеграцією з Microsoft Teams прямо зараз.
  • Безпека. Microsoft Teams є частиною Office 365 і пропонує неперевершену безпеку та дотримання заданих політиків, реалізованих на базі Microsoft Cloud. Дані постійно проходять шифрування, багатофакторна автентифікація забезпечує просунутий захист, щоб убезпечити дані всередині команди.

Інші новини

Найкраща ціна