+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMworld 2019 пройде з 4 по 7 листопада у Барселоні

VMworld 2019 пройде з 4 по 7 листопада у Барселоні

VMworld 2019 пройде з 4 по 7 листопада у Барселоні. Розповідаємо, які технології обговорять фахівці VMware та запрошені спікери: від віртуалізації до машинного навчання.

Mworld - це щорічна конференція VMware, де компанія демонструє технологічні новинки. Кожна подія збирає 13 тис. ІТ-фахівців. Для порівняння, на першій конференції у 2004 році їх було всього 1,5 тис.

У програмі VMworld 2019 виділили такі тематичні напрямки: гібридні та багатохмарні середовища, адміністрування додатків, мережева безпека, а також машинне навчання та IoT. Усього за чотири дні пройде понад 600 панелей.

Про зміни в архітектурі дата-центрів. У ЦОД передача даних по мережі в десять разів повільніша за локальний доступ до оперативної пам'яті. Для деяких завдань ця різниця незначна і частково нівелюється такими технологіями, як RDMA (віддалений прямий доступ до пам'яті). Тому одним із ключових топиків конференції буде рішення VMware Cluster Memory. З його допомогою оператори дата-центрів можуть будувати кластери з серверів пам'яті. Ці сервери надають пам'ять на вимогу для хостів ESXi та віртуальних машин. На конференції інженери VMware розкриють принципи роботи спеціального сторінкового механізму, який потрібен для адресації на віддалений сервер замість локального диска.
Про гібридні хмари. Обговорюватимуть інструменти для IaaS-провайдерів. Наприклад, vRealize Suite для керування різними комбінаціями хмарних середовищ. Очікуються майстер-класи з її налагодження та адміністрування. Не обійдуть стороною і Kubernetes. Директор з технологій VMware Кормак Хоган (Cormac Hogan) з колегами розкаже, як розгорнути контейнеризовані додатки на vSphere, щоб їх продуктивність не деградувала.

Про мережеві рішення. Зокрема, про VMware NSX SD-WAN. Система спрощує розподіл політик безпеки у мультихмарному середовищі. Фахівці VMware також розкажуть, як захистити мережі в ЦОД хмарного провайдера.

Про налаштування цифрового робочого простору. Крім інструментів для провайдерів будуть говорити про інструменти для користувачів хмарних сервісів. Розкажуть про нововведення Workspace ONE. Це рішення для адміністрування додатків на десктопах і мобільних пристроях. Йтиметься про функцію Intelligent Hub для ідентифікації користувачів з BYOD, яка замінила AirWatch Agent. Не забудуть і Identity Manager для управління обліковими даними.

Також спікери розберуть можливості VMware Horizon 7 та рішень компаній-партнерів: SAP, NetApp та Oracle. Інженери VMware проведуть серію майстер-класів з їхнього налаштування у віртуальному середовищі. Також у рамках конференції пройде відкрита дискусія зі спеціалістами у сфері end-user computing. Вони дадуть відповідь на питання щодо роботи систем віддаленого доступу до корпоративних ресурсів.

Серед інших тем конференції варто виділити машинне навчання. Як системи штучного інтелекту та периферійні обчислення змінять бізнес-процеси компаній у найближчі 3–5 років. Учасники виступів обговорять розумні алгоритми, які підвищать якість технічної підтримки та допоможуть формувати поведінкові шаблони користувачів. Повний писок тем, спікерів та розклад виступів є на офіційному сайті події.

Також на VMworld 2019 пройде технологічна виставка, де ІТ-компанії розмістять свої стенди. Lakeside покажуть рішення для AIOps. Свої продукти привезуть Intel, Dell, Veeam, LG та багато інших.

Під час конференції пройдуть прямі трансляції виступів. Тому відвідати VMworld можна не виходячи з дому. Записи пізніше завантажать у відеобібліотеку, де зібрано презентації спікерів за останні чотири роки.

Інші новини