+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware представила VMware Anywhere Workspace для хмарної безпеки, контролю доступу та роботи в мережі

VMware представляє робочу область VMware Anywhere для хмарної безпеки, контролю доступу та роботи в мережі

VMware представила інтегрований програмний пакет для хмарної безпеки, контролю доступу та роботи в мережі. Він призначений для вирішення проблем з безпекою каналів зв'язку при віддаленій роботі.

VMware Anywhere Workspace об'єднує основні корпоративні програмні продукти компанії, включаючи уніфіковане управління кінцевими точками Workspace ONE, безпека кінцевих точок Carbon Black Cloud та службу безпечного доступу (SASE) в єдину систему для підтримки розподілених операцій.

У компанії зазначили, що зараз підприємства переходять від простої підтримки віддаленої роботи до розподілених організацій. Ось чому VMware інвестує в цю сферу та створює довгострокову стратегію.

Пакет Aywhere Workspace, який тепер доступний, вперше об'єднує ряд нових доданих функцій. Наприклад, Carbon Black Cloud і Workspace ONE пов'язують управління фізичними і віртуальними пристроями користувача, дозволяючи їх захищати протягом усього шляху передачі даних.

Найближчим часом з'явиться підтримка запобігання втраті даних для пакету Anywhere Workspace і системи безпеки доступу до хмари.

Інші новини

Найкраща ціна