+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Vmware представила оновлену лінійку рішень Vmware Tanzu

Vmware представила оновлену лінійку рішень Vmware Tanzu

Vmware представила оновлену лінійку рішень Vmware Tanzu, які допоможуть управляти додатками і дозволять розробникам створювати і розгортати додатки в будь-якому хмарному середовищі.

Vmware оголосила про нові функції в бета-версії платформи додатків Tanzu для підтримки команд розробників та операцій: управління ланцюгами поставок на основі картографічного проекту з відкритим кодом, який дозволяє командам операцій додатків створювати заздалегідь узгоджені сценарії переміщення додатків у продуктивне середовище для команд розробників, які інтегрують кластери k8s (Kubernetes) та існуючі набори інструментів; Інструменти розробки, включаючи плагіни IDE, які дозволяють розробникам легко та ефективно взаємодіяти з платформою або її компонентами з відкритим кодом для виконання повторюваних завдань до того, як зміни попередньої фіксації будуть збережені. Вбудована безпека, яка виконує функції підпису, сканування та зберігання образів в процесі розробки програмного забезпечення; службова прив'язка. Оператори можуть створювати зв'язки між кінцевими точками та обліковими даними за допомогою служб обробки та передачі даних і робочих навантажень. Такі палітурки відрізняються високою рухливістю і нативною підтримкою для Kubernetes; Контролер вихідного коду дозволяє розробникам додатків створювати/оновлювати робочі навантаження за допомогою локального вихідного коду.

Tanzu Community Edition - це безкоштовна, доступна та проста в управлінні платформа Kubernetes для початківців та досвідчених користувачів. Рішення пропонує наступні можливості: самостійне вивчення Танзу за допомогою доступного програмного забезпечення та сервісів. Користувачі можуть безкоштовно завантажити по з відкритим вихідним кодом, швидко навчитися з ним працювати завдяки відкритому доступу до ефективних навчальних ресурсів, а також отримати цінні поради від експертів; вирішення нових завдань за допомогою того ж програмного забезпечення, яке встановлено в платних версіях Tanzu. Перевірений софт корпоративного класу дозволить повністю автоматизувати запуск додатків. Навички і знання, отримані при роботі з безкоштовною версією, можна повністю перенести на платну версію Tanzu; Прискоріть інсталяцію на локальній робочій станції або у вибраному хмарному середовищі. Користувачі можуть швидко адаптувати наскрізне рішення на основі Kubernetes до своїх потреб і запустити його на локальній робочій станції, vSphere або загальнодоступній хмарі.

Крім того, Vmware анонсувала безкоштовну версію Tanzu Mission Control.

Tanzu Mission Control Starter — це мультихмарне рішення для керування Kubernetes, яке відповідає моделі підписки SaaS. Використовуючи стартер контролю місії Tanzu з Tanzu Community Edition, ви можете запускати та керувати програмами в контейнерах Kubernetes без додаткових витрат. Навіть якщо користувач не працює з платформою Tanzu, а запускає Kubernetes на платформах інших провайдерів (наприклад, AKS, GKE, EKS), то ці кластери можна підключити до стартера Управління місією Tanzu для централізованого управління.

Інші новини