+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware Cloud Foundation став доступний замовникам HPE GreenLake та HPE Synergy за моделлю як послуга

VMware Cloud Foundation став доступним замовникам HPE GreenLake та HPE Synergy за моделлю як послуга

VMware Cloud Foundation — платформа для хмарної інфраструктури, яку можна гнучко впровадити в локальному середовищі або використовувати у вигляді послуги в хмарі для запуску традиційних і нативних хмарних контейнерних додатків.

VMware Cloud Foundation допомагає ІТ підвищити швидкість виходу на ринок, пропонуючи інтегровану хмарну інфраструктуру з повним комплектом програмно-визначуваних сервісів для обчислень, зберігання, мережевих конфігурацій та безпеки.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про розширення співпраці з компанією VMware, в рамках якого замовники отримають доступ до VMware Cloud Foundation за моделлю «як послуга». Завдяки інтеграції HPE GreenLake і HPE Synergy з VMware Cloud Foundation, компанії дадуть своїм спільним замовникам можливість зберігати всі свої додатки і дані локально, одночасно користуючись перевагами хмарної інфраструктури, що компонується.

Партнерська угода надає замовникам:

  • Контроль над економікою хмари: управління VMware Cloud Foundation за допомогою HPE GreenLake дозволяє корпоративним ІТ-відділам перерозподіляти ресурси відповідно до мінливих запитів бізнесу. Замовники платять за те, що використовують, і заздалегідь планують пропускну спроможність, щоб уникнути надмірного виділення ресурсів та заощадити на сукупній вартості володіння.
  • Швидкість та гнучкість: інтеграція HPE GreenLake та HPE Synergy з VMware Cloud Foundation допомагає компаніям прискорити окупність інвестицій. HPE Synergy дозволяє замовникам формувати оптимальне поєднання ресурсів, налаштовувати їх відповідно до потреб навантажень VMware Cloud Foundation та за необхідності масштабувати їх. Так ІТ-фахівці та розробники зможуть швидше створювати ресурси і тим самим прискорять розгортання програм. Завдяки можливостям HPE GreenLake з обліку та керування робочими навантаженнями ресурси, необхідні для кожного з навантажень, можуть бути підготовлені до використання за лічені хвилини замість місяців, що скорочує час розгортання глобальних ІТ-проектів на 65%.
  • Контроль, безпека та оптимізація навантажень: замовники можуть використовувати HPE Right Mix Advisor, щоб визначити, які навантаження та програми ідеально підходять для переміщення в публічну хмару, а які – для зберігання в приватному, та як їх перенести для досягнення оптимального використання хмарних ресурсів. HPE Right Mix Advisor надає рекомендації, які дозволяють замовникам контролювати ІТ-операції, політики та процедури, підвищувати продуктивність та керувати витратами для кожного робочого навантаження.

Інші новини

Найкраща ціна