+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

VMware анонсувала VMware vRealize Operations 7.5 для комплексного керування та моніторингу віртуальної інфраструктури.

VMware анонсувала VMware vRealize Operations 7.5 для комплексного управління та моніторингу віртуальної інфраструктури.

VMware анонсувала швидку доступність продукту VMware vRealize Operations 7.5, призначеного для комплексного управління та моніторингу віртуальноїінфраструктури.

Механіка оптимізації продуктивності

За словами розробника, основне покращення в механіці оптимізації продуктивності полягає в механізмі оптимізації інфраструктури відмовостійких кластерів сховищ vSAN. Двигун vROPs пропонує оптимізації з урахуванням знань про процеси синхронізації/ресинхронізації, моніторингу вільного простору та чинних політик сховищ.

Після аналізу кластерів vSAN адміністратор може вибрати ручний режим оптимізації, запланувати її на конкретний час, або запустити оптимізацію в автоматичному режимі та дивитися, які саме операції виконуються у фоновому режимі.

Механізм управління ємностями дата-центру

У механізмі управління ємностями дата-центру відбулося повернення до моделі виділених ресурсів (allocation) замість моделі споживаних ресурсів (demand). Остання виявилася ефективною лише для невеликих інфраструктур, а планування великих дата-центрів краще робити за номінальними значеннями апаратних запитів ВМ, вважають у VMware.

При цьому для адміністратора на дешборді Capacity параметри Allocation та Demand наведені поруч

Окрім цього, для віртуальних машин можна задавати кастомні профілі, щоб точніше розраховувати ємності в різних сценаріях.

Згідно із заявою розробника, ще одна корисна функція vROPs 7.5 - можливість виявляти безхазяйні VMDK-диски, бовтаються окремо від віртуальних машин. У цих дисків можна повернути виділене місце з нульовими блоками у бік дискового масиву, що дасть ще кілька вільного місця.

Також у цій категорії фічів у VMware відзначили комплексну та глибоку "what-if" аналітику, яка дозволяє планувати, в тому числі, гіперконвергентну інфраструктуру, а також міграції робочих навантажень у хмари AWS, Azure та інші

Особливо в VMware відзначили можливість порівняння вартості вмісту онпремизной інфраструктури у власному дата-центрі з хмарними інфраструктурами Amazon, Google і іншими у вигляді карток

Функції інтелектуального виправлення конфігурацій віртуальної інфраструктури

У цій категорії з'явилася важлива можливість - моніторинг ОС і додатків всередині віртуальних машин. Що, на думку розробника, дає багато додаткових інструментів для вивчення поведінки та продуктивності інфраструктури з боку програм.

vROPs автоматично виявляє програми у віртуальній інфраструктурі та додає їх до себе в консоль. Далі адміністратор може вирішити - чи варто їх моніторити в vROPs або потрібно передати їх на бік рішення Wavefront від VMware, заточеного під ці завдання.

Обидва ці методи моніторингу використовують агенти Telegraf для збору метрик та звітності

У vROPs 7.5 з'явилося уявлення - віджет відносин об'єктів. Він показує високорівневий зв'язок програми із компонентами дата-центру. У рамках цього подання можна зрозуміти, чи пов'язана проблема з самим додатком, чи вона викликана компонентами інфраструктури, що знаходяться нижче. В рамках одного подання підтримується до 10 000 об'єктів

Також з'явилася можливість побудувати графіки кореляції метрик різного характеру для цих об'єктів, щоб виявити корінь проблеми низької продуктивності на різних рівнях

Ще одне доповнення у цій категорії - двоспрямована інтеграція з ServiceNow, що дозволяє вбудувати vROPs та його метрики в робочі процеси системи ServiceNow, стверджують у VMware.

Інтегрований комплаєнс

За словами розробника, це напрям функціоналу vROPs, який передбачає виконання процедур із забезпечення відповідності таким галузевим стандартам, як PCI, HIPAA, DISA, ISO, CIS і FISMA. Крім готових шаблонів, можна використовувати кастомні набори політик, для яких можна проводити приведення інфраструктури у відповідність та моніторинг відхилень від заданого рівня. Для всього цього вже з коробки є готові робочі процеси (Workflows) та інтеграція із рішенням VMware vRealize Orchestrator

Також у VMware зазначили, що vROPs може моніторити хмарну інфраструктуру VMware Cloud on AWS - для нього це лише ще один екземпляр оточення vCenter.

Інші новини