+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Visual Studio 2019 - опис деяких з багатьох покращень, доданих у Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 - опис деяких з багатьох покращень, доданих у Visual Studio 2019

Завантаження Clean Solution

Коли рішення закрито, його стан зберігається, і наступного разу, коли ви відкриєте його, Visual Studio зможе відновити згорнутий/розгорнутий стан проектів та папок у браузері рішень (Solution Explorer) і знову відкрити залишені відкритими документи. Це чудово, але я віддаю перевагу чистому аркушу, коли відкриваю рішення — файли не відкриваються, а всі вузли дерева в браузері рішень руйнуються.

Створено розширення Clean Solution, щоб забезпечити таку поведінку у попередній версії Visual Studio. Ця функція тепер вбудована у Visual Studio 2019 і може бути увімкнена двома окремими галочками. Перейдіть до пошуку (Ctrl+Q) і введіть load, щоб знайти сторінку Projects and Solutions > General options.

Зніміть галочки Reopen documents on solution load та Restore Solution Explorer project hierarchy on solution load.

Додатковою перевагою зняття цих двох галочок є те, що рішення завантажуватимуться швидше через усунення накладних витрат при відновленні стану. Win-win.

Git pull поєднанням клавіш

Я багато працюю з репозиторіями GitHub і часто приймаю запити від людей. Це означає, що я маю зробити git pull перед тим, як робити наступні комміти. Але, як виявлялося неодноразово, це легко забути. В результаті я стикався з конфліктами злиття та іншими неприємностями.

Минулого єдиним способом зробити git pull було використання Team Explorer, командного рядка або зовнішнього інструменту. Що я дійсно хотів отримати, так це поєднання клавіш Visual Studio, яке б робило це для мене.

Раніше команда pull у Team Explorer не була командою, якою можна призначати поєднання клавіш, але тепер це так. Перейдіть до пошуку (Ctrl+Q) і введіть "keyboard", щоб знайти сторінку Environment > Keyboard. У ній знайдіть команду Team.Git.Pull у списку. Потім надайте їй будь-яке поєднання і натисніть кнопку ОК. Я вирішив використати Ctrl+Shift+P.

Щоб автоматично виконати git pull під час завантаження рішення, спробуйте відкрите розширення Git Pull.

Code Cleanup для C#

Ведення акуратно-відформатованого вихідного коду та забезпечення узгодженості стилів кодингу — це те, в чому я ніколи не був добрим. Нова функція Code Cleanup дуже допомагає підтримувати мій код у чистоті та порядку, оскільки я налаштував його для запуску всіх фіксерів за промовчанням.

Для цього перейдіть в меню Code Cleanup, розташоване в нижній частині вікна редактора та натисніть Configure Code Cleanup.

У діалоговому вікні виберіть усі фіксери один за одним на нижній панелі та натисніть кнопку зі стрілкою вгору, щоб перемістити їх нагору. Потім натисніть OK.

Тепер всі фіксери будуть запускатися щоразу, коли ви виконуєте очищення коду. Просто натисніть Ctrl+K, Ctrl+E для виконання. В результаті виходить добре відформатований документ, в якому застосовується набір правил стилю кодування, таких як додавання дужок, що відсутні, і модифікаторів. Вуаля!

IntelliCode

IntelliCode - це нова функція, яка розширює можливості IntelliSense залежно від контексту, в якому ви використовуєте просунуті алгоритми машинного навчання. Це корисно для багатьох сценаріїв, у тому числі для вивчення нових інтерфейсів або API. Я пишу багато розширень Visual Studio, і різноманітність API настільки велика, що є частини, які я ніколи не використав. Коли я вивчаю нову частину Visual Studio API, я знаходжу дуже корисним, що IntelliCode підказує мені, як її використовувати.

Щоб увімкнути цю потужну функцію, ви можете завантажити IntelliCode з Visual Studio Marketplace та встановити розширення.

IntelliCode працює з C#, C++ та XAML.

Перегляд вмісту Clipboard Ring

Кожного разу, коли ви копіюєте (Ctrl+C) щось у Visual Studio, воно зберігається в Clipboard Ring. Поєднання клавіш Ctrl+Shift+V дозволяє циклічно переміщатися елементами в Clipboard Ring і вставляти вибраний елемент. Я вважаю дуже корисним зберігати кілька речей у буфері обміну одночасно, а потім вставляти різні елементи у певні місця. У Visual Studio 2019 Clipboard Ring тепер показує візуальне прев'ю свого вмісту при натисканні Ctrl+Shift+V. Це полегшує навігацію з історії копій та вибір потрібного елемента для вставки.

Нові рефакторинги C#

У C# є багато нових та дуже корисних рефакторингів, якими я користувався щодня. Вони відображаються як підказки у вигляді лампочки.

Git Stash

Можливість відкласти якусь роботу на майбутнє може бути дуже корисною. Git Stash це те, що дає мені цю можливість без необхідності створювати нову гілку. Якщо ви знайомі з TFS, то Git Stash дуже схожий на shelveset.

Найприємніше, що я можу керувати всіма своїми нотатками у вікні Team Explorer. Їх легко створювати та застосовувати, і я став їх використовувати набагато більше після того, як Visual Studio почав їх підтримувати за замовчуванням.

Спробуйте Visual Studio 2019

Це були лише деякі з багатьох покращень, доданих у Visual Studio 2019

Інші новини