+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Visa B2B Connect - Visa оголосила про комерційний запуск платформи транскордонних корпоративних платежів

Visa B2B Connect - Visa оголосила про комерційний запуск платформи транскордонних корпоративних платежів

Visa оголосила про комерційний запуск платформи Visa B2B Connect, завдяки якій фінансові організації зможуть швидко і безпечно здійснювати великі транскордонні корпоративні платежі на глобальному рівні. На першому етапі доступ до Visa B2B Connect отримають банки в 30 головних глобальних торгових коридорах. Очікується, що до кінця 2019 року платформу буде запущено на 90 ринках по всьому світу.

Запуск Visa B2B Connect прискорить еволюцію усієї глобальної системи здійснення комерційних платежів. Пропонуючи рішення, яке полегшує прямі транзакції між банками, ми усуваємо тертя, пов'язані з ключовими больовими точками галузі. Visa B2B Connect прискорює та спрощує проведення платежів, одночасно підвищуючи прозорість та сталість даних

За словами розробника, Visa B2B Connect дозволяє спростити та скоротити час, що витрачається на проведення транскордонних корпоративних транзакцій, даючи можливість надсилати платежі з одного банку-учасника безпосередньо до іншого. Функція цифрової ідентифікації токенізує конфіденційну ділову інформацію організації, таку як банківські реквізити та номери рахунків, присвоюючи їм унікальний ідентифікатор, що дозволяє спростити проведення транзакцій усередині мережі. Функція цифрової ідентифікації Visa B2B Connect радикально змінює систему обміну інформацією під час здійснення транскордонних корпоративних платежів.

Як зазначили у Visa, невід'ємна частина успіху та майбутнього поширення платформи Visa B2B Connect – це її партнери, серед яких Bottomline, FIS та IBM. Bottomline та FIS надають клієнтам Visa доступ до платформи B2B Connect. Крім власного ПЗ Visa, Visa B2B Connect використовує в партнерстві з IBM платформу Hyperledger Fabric з відкритим вихідним кодом від Linux Foundation. Вона допомагає підвищити ефективність здійснення фінансових транзакцій у мережі, що масштабується, з ексклюзивним доступом.

Інші новини