+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Відеоредактор Clips від Apple отримав велике оновлення, що наближає його до повноцінного відеоредактора

Відеоредактор Clips від Apple отримав велике оновлення, що наближає його до повноцінного відеоредактора

Оновлення програми Apple Clips додає кілька функцій, які роблять його на крок ближче до повноцінного відеоредактора. Найбільш помітним нововведенням стала можливість додавати власні аудіодоріжки, створені в GarageBand та інших музичних додатках.

Донедавна Apple Clips обмежувався вбудованими звуковими доріжками та можливістю використовувати треки з iTunes. Програма Clips для iOS вийшла в 2017 році - це "легка" версія iMovie для створення відеороликів з використанням вбудованих фільтрів, стікерів та плавних переходів. Сьогоднішнє оновлення додає можливість обмінюватися проектами через AirDrop або електронною поштою, а також зберігати їх у вигляді файлів для завантаження на хмарні сервіси.

У оновленні з'явився новий фільтр, який додає ефект VHS на відео, щоб вони виглядали так, ніби були зняті в 90е. Було додано вісім нових постерів, субтитри та нові стікери. Програма Clips виглядає урізаною на фоні Adobe Premiere Rush CC, який орієнтований на більш просунутих користувачів. Apple сфокусувалася на простоті та інтуїтивному зрозумілому інтерфейсі, щоб догодити користувачам з початковим рівнем навичок відеомонтажу.

Інші новини

Найкраща ціна