+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veritas придбав APTARE для покращення аналітики, звітності та захисту корпоративних даних

Veritas придбав APTARE для покращення аналітики, звітності та захисту корпоративних даних

Корпорація Veritas завершила угоду з придбання компанії APTARE – глобального лідера на ринку аналітичних рішень для локальних та гібридних хмарних середовищ.

Включення в продуктову лінійку Veritas платформи ІТ-аналітики APTARE дає нам можливість доповнити продукти захисту даних, такі як NetBackup, Backup Exec та InfoScale, повним спектром рішень для отримання статистичної інформації, її аналізу та створення звітів. Тепер ми можемо запропонувати своїм замовникам функції відстеження історії та виявлення трендів, динамічні зведені панелі, можливості прогнозування та передиктивного аналізу стану корпоративного середовища захисту даних.

Новий набір продуктів чудово підходить для перехресного продажу існуючим клієнтам Veritas. Рішення APTARE орієнтовані великих клієнтів, а середній розмір угоди перевищує 500 000 доларів США. Ці рішення вже використовуються в багатьох корпоративних середовищах замовників Veritas, у тому числі сім відсотків з 1000 кращих клієнтів Veritas. Це дає компанії Veritas можливість прискорити постачання сучасної та зручної платформи побудови звітності.

На новому порталі підтримки APTARE та Veritas можна знайти корисну довідкову та освітню інформацію про продукти APTARE, яка допоможе вам генерувати цінні пропозиції для клієнтів. На ньому також опубліковано список регіональних комерційних представників APTARE та їх контактну інформацію.

Інші новини