+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Software оголосила про вихід на ринок Availability Console – безкоштовну консолю управління для сервіс-провайдерів

Компанія Veeam Software, постачальник рішень для забезпечення доступності даних (Availability for the Always-On Enterprise), оголосила про вихід на ринок Availability Console – безкоштовну консоль управління для сервіс-провайдерів, які надають резервне копіювання як послугу (BaaS) та аварійне відновлення як послугу (DRaaS) на основі рішень Veeam.

Нове рішення дозволить підвищити ефективність управління, відстеження та виставлення рахунків. Крім того, консоль Veeam розширить можливості реселерів та нових партнерів, які надають керовані послуги або бажають почати надавати рішення резервного копіювання для отримання нових джерел прибутку. Veeam Availability Console може також використовуватися підприємствами, на яких ІТ-послуги надаються як сервіс.

Активне впровадження хмарних технологій може ускладнювати процеси впровадження, управління та моніторингу ІТ-інфраструктури. Veeam Availability Console спрощує ці процеси та дозволяє постачальникам послуг Veeam підвищити ефективність за рахунок створення резервів, управління та моніторингу віртуальних, фізичних та хмарних рішень для своїх клієнтів. Це, у свою чергу, дозволяє партнерам отримувати нові джерела доходу, пропонуючи повністю керовані послуги BaaS та DRaaS поряд з традиційними напрямками діяльності.

У числі ключових можливостей Veeam Availability Console:

  • спрощена адаптація користувача, з можливістю централізованого управління всіма користувачами з єдиної консолі;
  • виявлення віддаленої мережі інфраструктури замовників для використання віртуальних, фізичних та хмарних рішень доступності Veeam;
  • підтримка віртуальних, фізичних та хмарних серверів або робочих станцій;
  • віддалене управління та моніторинг бекапів та реплік Veeam для замовників в універсальній панелі моніторингу;
  • відстеження, розрахунок та виставлення рахунків з метою забезпечення повної прозорості в режимі реального часу;
  • управління самообслуговуванням та моніторинг статусу операцій захисту даних за допомогою розрахованого на багато користувачів порталу для партнерів і кінцевих користувачів;
  • RESTful API для спрощеної інтеграції Veeam Availability Console з існуючими порталами управління та робочими процесами, а також для автоматизації загальних управлінських завдань.

Повністю підтримувана ліцензія на Veeam Availability Console безкоштовна для партнерів VCSP. Постачальники послуг, які бажають використовувати це рішення, можуть приєднатися до програми VCSP, участь у якій також є безкоштовною і не вимагає придбання рішень Veeam.

Veeam Software також додала до своєї платформи Availability Platform – підтримку робочих середовищ UNIX – ОС IBM AIX та Oracle Solaris. Таке розширення продуктового портфеля, вважають у компанії, відповідає потребам її клієнтів: тепер у корпоративних замовників з'явилася можливість перейти від традиційних способів резервного копіювання до єдиного комплексного рішення Veeam для захисту та забезпечення доступності критично важливих програм, систем та даних.

Підтримка IBM AIX та Oracle Solaris у Veeam реалізована завдяки технічному партнерству з Cristie Software, дозволяючи підприємствам контролювати фізичні, віртуальні та хмарні навантаження. Рішення Cristie допомагають підприємствам захищати, відновлювати та переміщувати критично важливі машини на різне обладнання, гіпервізори та хмарні середовища в рамках стратегій міграції та планування післяаварійного відновлення. Cristie забезпечує моментальне відновлення системи, симуляцію, гнучку міграцію та аварійне резервування. Підтримка для операційних середовищ IBM AIX та Oracle Solaris, заснована на технології Cristie Software, надалі буде вдосконалена та включена до Veeam Availability Platform.

Підтримка операційних систем IBM AIX та Oracle Solaris стане доступною в 2018 р.

Інші новини