+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Вам потрібна програма для редагування PDF?

Програмне забезпечення Adobe® Acrobat® X дозволяє створювати PDF-файли професійної якості. Створюйте та редагуйте PDF-файли, які містять мультимедійний контент, обмінюйтеся інформацією з високим ступенем надійності та ефективно збирайте відгуки.

Основні функції:
Нова функціональність Acrobat X
 • Автоматизуйте рутинні робочі процеси та багатокрокові завдання за допомогою нового механізму настроюваних скриптів Action Wizard. Легко поділіться створеними скриптами зі своїми колегами, скорочуючи витрати на їхнє навчання.
 • Змініть уявлення про роботу з контентом та контекстом, використовуючи нові шаблони, візуальні теми та панелі PDF Portfolios.
 • Максимально використовуйте можливості Adobe Photoshop® та Adobe Acrobat для створення динамічних комунікацій за допомогою нового пакета Acrobat X Suite. З легкістю створюйте, редагуйте та комбінуйте цифровий контент на своєму робочому комп'ютері.
 • Підвищуйте загальну продуктивність організації за рахунок тісної інтеграції з Microsoft® SharePoint. Реєструйте вхідні та вихідні PDF-файли, переглядайте та редагуйте спільні документи.
 • Спрощуйте процес розгортання, конфігурування та керування оновленнями Adobe Reader X та Acrobat X у великих організаціях у суворій відповідності до стандартів ISO. Використовуйте для цього підтримку Microsoft SCCM та SCUP.
 • Візуалізуйте найчастіше використовувані інструменти на єдиній панелі оновленого інтерфейсу.
Нове в Adobe Reader X
 • Всі користувачі отримують можливість коментування за допомогою інструментів Sticky Notes та Highlighter.
 • Можна відкривати PDF файли на мобільних пристроях для платформ Android, Windows Phone 7 та Blackberry Tablet OS.
 • Надано безпечний перегляд PDF-файлів завдяки новим можливостям режиму Protected Mode.
 • Нові сервіси на сайті Acrobat.com
 • Adobe SendNow – нова служба Acrobat.com, яка дозволяє надсилати та отримувати файли великих обсягів та відстежувати їх з підтвердженням отримання. При цьому користувач не стикається з проблемами поштових шлюзів, складними налаштуваннями FTP-серверів, витратами на дорогий кур'єрський зв'язок.
 • Служба Adobe CreatePDF призначена для зручної on-line конвертації документів у PDF файли.

 

Перетворення та сканування у файл PDF
Неважливо, який тип контенту перетворюється або сканується у формат PDF — паперові документи, електронні листи, фотографії, електронні таблиці, веб-сайти відеоматеріали, сумісні з Adobe® Flash® Player, або інші види контенту — всю роботу легко виконати за допомогою програмного забезпечення Adobe Acrobat® X. Створюйте та надавайте спільний доступ до файлів PDF, які можна переглядати на мобільних пристроях та смартфонах.

Експорт та редагування PDF-файлів
З легкістю редагуйте PDF-файли та експортуйте їх у формат Word та Excel. Тепер не потрібно щоразу вводити дані з клавіатури, можна повторно використати готовий контент. Використовуйте Acrobat X для зменшення кількості помилок, покращення продуктивності та скорочення термінів розробки проектів.

Об'єднання файлів із кількох програм
Вам більше не потрібно надсилати велика кількість листів із численними вкладеннями. Створюйте професійні PDF-файли, які легко надсилати, відкривати та переглядати.

Покращена продуктивність та узгодженість роботи
Використовуйте інноваційні функції покращення продуктивності для спрощення складних процесів, підготовки та демонстрації високоякісного контенту та досягнення хороших результатів.

Збір даних за допомогою заповнюваних форм PDF
З легкістю створюйте, розповсюджуйте та відстежуйте зручні інтерактивні форми PDF, аналогічні «паперовим» – вам не буде потрібна допомога ІТ -відділу.

Захист файлів PDF та документів
Прості у використанні функції безпеки дозволяють захищати конфіденційну інформацію. Паролі, цифрові підписи та функції виправлень дозволяють реалізувати надійні електронні процеси.

Читання файлів PDF, пошук за ними та спільне використання файлів
За допомогою безкоштовного програмного забезпечення Adobe® Reader® надавайте всім користувачам можливість переглядати та друкувати PDF-файли. , а також виконувати пошук за ними. Працюйте над PDF-файлами разом із колегами та замовниками — навіть якщо ви використовуєте різні файлові формати, платформи, браузери та пристрої.

Інші новини