+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

У Microsoft Azure Marketplace став доступний сервіс Predict & Plan Consumer Demand

Служба прогнозування та планування споживчого попиту тепер доступна на ринку Microsoft Azure

Серед нових рішень в Microsoft Azure Marketplace - прогнозувати і планувати споживчий попит, побудований на SAS Viya і надає знання і вміння скорочувати запаси, покращувати клієнтський досвід, підвищувати точність прогнозів і прибутковість. У поєднанні з потужністю Microsoft Azure служба може допомогти автоматизувати планування та в кінцевому підсумку підвищити ефективність ланцюга поставок.

Очікується, що в майбутньому інші рішення SAS будуть доступні на хмарній платформі Microsoft Azure. Інтеграція SAS Viya з Microsoft Azure дозволяє використовувати АНАЛІТИКУ SAS в хмарних середовищах і надійно запускати їх, надаючи клієнтам доступ до останніх змін, а також централізовано управляти ресурсами і робочими навантаженнями за допомогою звичних інструментів. В результаті ІТ-відділи будуть витрачати менше часу на рутинні аналітичні завдання.

SAS оголосила про наявність великого портфеля передових аналітичних рішень для клієнтів Microsoft, включаючи SAS Viya і деякі галузеві рішення SAS на ринку Microsoft Azure. Інструменти аналітики SAS були інтегровані в Azure, Dynamics 365, Microsoft 365 і Power Platform в рамках стратегічного партнерства між двома компаніями , оголошеного в минулому році. В результаті Microsoft Azure був призначений рекомендованим постачальником хмарних послуг для SAS Cloud.

Інші новини