+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Firefox 68 з'явиться новий менеджер додатків

У Firefox 68 з'явиться новий менеджер додатків

У випуск Firefox 68, який очікується 9 липня, схвалено включення за умовчанням нового менеджера доповнень (about:addons), повністю переписаного з використанням HTML/JavaScript та стандартних web-технологій. Новий інтерфейс для керування доповненнями підготовлений в рамках ініціативи щодо позбавлення браузера від компонентів на базі XUL та XBL. Для оцінки роботи нового інтерфейсу не чекаючи Firefox 68 в about:config можна включити опцію extensions.htmlaboutaddons.enabled". У розробці також перебуває на перекладений на HTML варіант сторінки about:config.

У новому інтерфейсі окремі кнопки керування активацією доповнень замінені на контекстне меню. Для кожного доповнення у формі вкладок забезпечена можливість перегляду повного опису, зміни налаштувань та керування правами доступу, не залишаючи основну сторінку зі списком додатків. Відключені доповнення тепер відокремлені від активних і перераховані в окремій секції. Підтримуються як світлі, так і темні теми оформлення.

Крім того додано нову секцію з рекомендованими для встановлення доповненнями, склад якої вибирається в залежності від встановлених доповнень, налаштувань та статистики по роботі користувача. З нововведень також виділяється нова кнопка для надсилання до Mozilla повідомлень про проблеми з доповненнями, наприклад, при виявленні шкідливої ​​активності, виникнення проблем з відображенням сайтів через доповнення, не відповідність заявленої функціональності, появи доповнення без дій користувача або проблеми зі стабільністю. >

Інші новини