+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Третій сервіс-пак для Windows XP вийде наступного тижня

На сайті Neowin.net з'явилася інформація про терміни випуску третього сервіс-паку для операційної системи Windows ХР.

Якщо вірити опублікованим даним, корпорація Microsoft має намір розпочати постачання пакету оновлень фірмам-виробникам комплектного обладнання, великим корпоративним замовникам, а також передплатникам мереж MSDN і TechNet наступного понеділка, 21 квітня. Пересічні користувачі зможуть отримати SP3 для Windows ХР через системи Microsoft Update, Windows Update та центр завантажень Microsoft, починаючи з 29 квітня. У систему автоматичного оновлення сервіс-пак, як очікується, надійде 10 червня.

В даний час користувачам доступна тестова версія третього пакета оновлень, що має статус Release Candidate 2 Refresh. Основні зміни у сервіс-паку пов'язані з безпекою. У SP3 включені всі раніше випущені латки та апдейти, а також ряд додаткових компонентів, покликаних підвищити надійність програмної платформи. У сервіс-пак, наприклад, входять криптографічний модуль для захисту ядра, новий механізм активації операційної системи та засоби підвищення безпеки під час роботи в мережі.

Потрібно, втім, зауважити, що в самій корпорації Microsoft точні дати випуску третього сервіс-паку для Windows ХР поки що не називають. У Microsoft відзначають лише, що пакет оновлень побачить світ у першій половині поточного року.

Інші новини