+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Trend Micro представила Apex One - автоматизоване рішення для безпеки кінцевих пристроїв

Trend Micro представила Apex One – автоматизоване рішення для безпеки кінцевих пристроїв

Trend Micro випустила оновлене рішення для захисту кінцевих точок – Apex One

Компанія Trend Micro Incorporated (TYO: 4704; TSE: 4704), світовий лідер у галузі рішень з кібербезпеки, представляє Apex One – автоматизоване універсальне рішення, що забезпечує безпеку кінцевих пристроїв. Це подальший розвиток OfficeScan – продукту, що вже отримав широке визнання на корпоративному ринку.

Перейменування викликане великою кількістю важливих поліпшень. Так, завдяки вдосконаленим інструментом EDR (Endpoint Detection and Respons) та сервісу MDR (Managed Detection and Response) рішення дозволяє проводити ретельні розслідування загроз та здійснювати централізований моніторинг усієї мережі. Зокрема, Apex One реєструє дії на рівні системи та формує звіти для оперативної оцінки характеру та масштабу атаки.

Розслідування загроз забезпечується завдяки виявленню індикаторів компрометації та індикаторів атак. Крім того, сервіс реагування на кіберзагрози дає можливість використовувати цей механізм компаніям, які зазнають нестачі фахівців у галузі інформаційної безпеки.

Зміни торкнулися функції передиктивного машинного навчання в режимі онлайн, яка тепер дозволяє зберігати ML-дані не тільки в хмарі, а й на локальній машині. Ця можливість дозволить ефективніше захищати пристрої за відсутності підключення до інтернету.

Крім того, вдосконалено механізм інтегрованих віртуальних латок, призначених для блокування експлойтів. Модуль контролю додатків став складовим частиною товару. Такий підхід дозволить керувати ІТ-інфраструктурою в рамках єдиної системи корпоративних політик, що значно підвищує ефективність застосування рішення.

«Apex One піднімає планку засобів захисту на нову висоту, поєднуючи в монолітному агенті широке сімейство технологій захисту з інструментами для проведення розслідувань. Це рішення є безкомпромісним вибором для підприємств із найвищими вимогами до рівня захисту. Для задоволення особливих потреб продукт пропонує багатий програмний інтерфейс для необмеженого розширення функціональності»

Оновлене рішення Apex One забезпечує безпеку фізичних та віртуальних машин, серверів та комп'ютерів під керуванням ОС Windows, робочих станцій Mac OS, а також POS-терміналів та банкоматів.

Trend Micro Apex One – ключовий компонент універсального пакету Smart Protection Complete, що служить для забезпечення безпеки поштових, інтернет-шлюзів та кінцевих пристроїв. Він забезпечує шифрування даних кінцевих пристроїв, запобігає витоку даних і має безліч інших корисних можливостей. Продумана ергономіка рішення дозволяє зробити складний технічний продукт виключно простим у застосуванні завдяки централізованій системі моніторингу, управління та звітності.

Інші новини