+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Trend Micro запропонувала гнучку платформу хмарних служб у рамках єдиної пропозиції на AWS Marketplace

Trend Micro пропонує гнучку платформу хмарних послуг як частину єдиної пропозиції на AWS Marketplace

Тренд Мікро Інкорпорований (TYO: 4704; TSE: 4704, лідер в області хмарної безпеки, представив рішення на AWS Marketplace для організацій, які працюють з Amazon Web Services (AWS). Наскрізна платформа Trend Micro Cloud One призначена для захисту в провідних хмарних середовищах за допомогою сервісів, призначених для додатків, мереж, робочих навантажень, зберігання файлів, контейнерів і управління станом хмарної безпеки.

«Ми вітаємо зусилля Trend Micro зі створення служб безпеки, які підходять для наших клієнтів, які впроваджують інновації в AWS і включені в модель спільної відповідальності», - сказав Камлеш Тальреха, генеральний директор AWS Marketplace. «AWS Marketplace — це перший хмарний ринок, який пропонує Trend Micro Cloud One. Це дає розробникам доступ до вкрай необхідних, настроюваних контрактів і швидкого розгортання, зберігаючи гнучкість ціноутворення».

Як з'ясувала дослідницька фірма Gartner, «Підприємства все частіше впроваджують гібридні архітектури центрів обробки даних, які передбачають, що робочі навантаження реалізуються на потужностях як локальних, так і загальнодоступних хмарних IaaS-провайдерів, а також контейнерних реалізацій з використанням безсерверних функцій. У той же час еластичні хмарні додатки мають унікальні вимоги до безпеки, сильно відрізняються від систем, орієнтованих на кінцевих користувачів. Щоб безпечно використовувати потужність загальнодоступної хмари та підтримувати швидкість і динамічність хмарних середовищ, вам слід використовувати рішення для захисту робочого навантаження, розроблені з урахуванням цих вимог».

Багато компаній сьогодні мають принаймні часткову присутність у хмарі, включаючи перехід на контейнери та безсерверні розгортання.

«AWS і Trend Micro чітко інтегрувалися без проблем. Тепер ми можемо зосередитися на інноваціях, зберігаючи впевненість у тому, що безпека Cloud One забезпечується автоматично, включаючи відстеження аудиту для всіх шкідливих програм та виявлення вразливостей, а також моніторинг цілісності. Cloud One забезпечує широту та глибину послуг, які вам потрібні, а також гнучкість, щоб включити функції, які вам потрібні, коли вони вам дійсно потрібні», — сказав М.Дж. М.Я. ДіБерардіно, генеральний директор Cloudnexa.

Trend Micro реалізувала ту саму модель самообслуговування з оплатою по мірі використання, яку використовує AWS. Ця модель спрощує все, що пов'язано з хмарними збірками, від узгодження обсягів до інтеграції API. У цьому випадку інвестиції клієнтів AWS є більш ефективними завдяки гнучкості інструментів безпеки, оскільки програми розвиваються протягом усього їх життєвого циклу, щоб гарантувати, що команди з кібербезпеки не перевантажені.

«AWS Marketplace дозволяє легко отримати інструменти, необхідні для задоволення ваших потреб. Ця нова пропозиція дозволить користувачам придбати інструменти безпеки, необхідні для додатків, які вони створюють у хмарі», – сказав головний операційний директор Trend Micro Кевін Сімцер. «Незалежно від структури організації або існуючого хмарного середовища замовника, наші хмарні сервіси дозволяють легко захистити все, що зібрано в хмарі, при цьому повністю відповідаючи нормативним вимогам».

Підтримка ефективності бізнес-інвестицій з часом є ключовим рішенням, яке принесе користь командам безпеки, розробникам та професіоналам із закупівель. Оскільки цифрова трансформація триває, нова пропозиція Trend Micro забезпечить гнучкість використання кожної послуги, коли це необхідно, без керування кількома підписками одночасно. Такий підхід можна порівняти з повноцінним придбанням платформи.

Інші новини