+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Trend Micro Incorporated оголосила про доступність рішення з найвищим у галузі показником пропускної спроможності при запобіганні загрозам.

Trend Micro Incorporated оголосила про доступність рішення з найвищим у галузі показником пропускної спроможності при запобіганні загрозам. Нове рішення забезпечує пропускну здатність при запобіганні вторгненням в 40 Гбіт/с при висоті всього в один юніт (1U). Таким чином, Trend Micro – перша компанія на ринку, яка досягла такого співвідношення показників ефективності та розмірів рішення.

Trend Micro TippingPoint 8200TX та 8400TX з технологіями XGen – нові моделі у сімействі TippingPoint Threat Protection System (TPS). З гнучкою моделлю ліцензування цього довгоочікуваного оновлення платформи, клієнти можуть легко масштабуватися і досягти необхідного рівня продуктивності. Все це завдяки можливості «оплати в міру зростання» (pay-as-you-grow) та перепризначенню ліцензії на розгортання TPS без зміни мережевої інфраструктури.

У своєму звіті «Системи запобігання вторгненням нового покоління 2017» (2017 NSS Labs Next Generation Intrusion Prevention Systems) незалежна лабораторія NSS Labs дала оцінку «Рекомендовано» серії TX. NSS Labs зазнала рішення TippingPoint TX, загальний рейтинг ефективності якого становив 99,6%. Система довела свою ефективність у галузі виявлення прийомів захисту від детектування. Результати тестування лише підтверджують прагнення Trend Micro надавати своїм клієнтам найкращі в галузі рішення, а також лідерство компанії в галузі мережевого захисту.

Серія TX забезпечує інтегрований передовий захист, використовуючи та покращуючи аналіз загроз завдяки Trend Micro Smart Protection Network (SPN) для виявлення та блокування відомих, невідомих та прихованих загроз у режимі реального часу, а також тепер включає функцію фільтрації URL-адрес та контроль за переходами користувачів за шкідливими посиланнями. Завдяки функції Advanced Threat Analysis нове рішення також інтегрується з Deep Discovery і негайно повідомляє про підозрілі об'єкти, включаючи URL-адреси, які аналізуються та за необхідності блокуються. Це гарантує підприємствам у всьому світі максимальний захист від скомпрометованих та шкідливих веб-сайтів.

Інші новини

Найкраща ціна