+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Trend Micro Cloud One представлено на майданчику AWS Marketplace

Trend Micro Cloud One доступний на ринку AWS

Trend Micro представила рішення на AWS Marketplace для організацій, які працюють з Amazon Web Services (AWS). Наскрізна платформа Trend Micro Cloud One призначена для захисту в хмарних середовищах з сервісами, призначеними для додатків, мереж, робочих навантажень, зберігання файлів, контейнерів і управління станом хмарної безпеки.

Ми вітаємо зусилля Trend Micro зі створення служб безпеки, які підходять для наших клієнтів, які впроваджують інновації в AWS і включені в модель спільної відповідальності. AWS Marketplace — це хмарний ринок, який пропонує Trend Micro Cloud One. Це дає розробникам доступ до вкрай необхідних, настроюваних контрактів і швидкого розгортання, зберігаючи при цьому гнучкість ціноутворення, говорить генеральний директор AWS Marketplace

Підприємства все частіше впроваджують гібридні архітектури центрів обробки даних , де робочі навантаження реалізуються на потужності як локальних, так і загальнодоступних хмарних провайдерів IaaS, а також контейнерних реалізацій з використанням безсерверних функцій. У той же час еластичні хмарні додатки пред'являють вимоги до безпеки, які сильно відрізняються від систем, орієнтованих на кінцевих користувачів. Щоб надійно використовувати потужність загальнодоступної хмари та підтримувати швидкість та динамічність хмарних середовищ, вам слід використовувати рішення для захисту робочого навантаження, розроблені з урахуванням цих вимог.

Багато компаній станом на березень 2021 року принаймні частково присутні в хмарі, включаючи перехід на контейнери та безсерверні розгортання.

AWS і Trend Micro легко інтегровані. Тепер ми можемо зосередитися на інноваціях, зберігаючи впевненість у тому, що безпека Cloud One забезпечується автоматично, включаючи реєстрацію для всіх шкідливих програм та виявлення вразливостей, а також моніторинг цілісності. Cloud One забезпечує широту та глибину обслуговування, які вам потрібні, а також гнучкість, щоб включити функції, які вам потрібні, коли вони вам потрібні.

Trend Micro реалізувала ту саму модель самообслуговування з оплатою по мірі використання, яку використовує AWS. Ця модель оптимізує все, що пов'язано з хмарними збірками, від узгодження обсягів до інтеграції API. У цьому випадку інвестиції клієнтів AWS є більш ефективними через гнучкість функцій безпеки, оскільки програми розвиваються протягом усього їх життєвого циклу, все ще існує впевненість, що бізнес-підрозділ кібербезпеки не перевантажений.

Оскільки цифрова трансформація триває, пропозиція Trend Micro забезпечить гнучкість використання кожної послуги, коли це необхідно, без керування кількома підписками одночасно.

Інші новини

Найкраща ціна