+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Toyota використовує відкриту хмарну платформу Nvidia Drive Constellation для розробки безпілотних авто

Toyota використовує відкриту хмарну платформу Nvidia Drive Constellation для розробки безпілотних авто

На конференції GPU Technology Conference 2019 у Сан-Хосе Nvidia оголосила про співпрацю з Toyota, в рамках якого японський автовиробник використовує технології американської компанії для створення самокерованих машин.

Toyota почала задіяти відкриту хмарну платформу Nvidia Drive Constellation, що є віртуальним полігоном для навчання та тестування систем безпілотного управління. Розробники передбачили у симуляторі широкий спектр дорожніх змодельованих ситуацій, а також погодних умов, покриттів дороги та рельєфу місцевості. Крім того, технологія може імітувати обмежену видимість уночі та засліплення від денного сонця.

Ця система розділена на два основні серверні компоненти: Constellation Simulator і Constellation Vehicle. Перший базується на програмній платформі Nvidia Drive Sim, яка імітує роботу датчиків, камер і радарів безпілотних авто.

Constellation Vehicle містить чіп Nvidia Drive AGX Pegasus (включає пару процесорів Xavier і графічні рішення з продуктивністю 320 трлн операцій на секунду), що повністю охоплює весь стек програмного забезпечення транспортного засобу. Цей компонент обробляє дані з Constellation Simulator, ніби вони реєструвалися з реальних автомобільних сенсорів. Команди від Drive Pegasus надходять назад до симулятора, виконуючи цикл цифрового зв'язку приблизно кожні 30 секунд.

Завдяки Nvidia Drive Constellation забезпечується тестування автономних транспортних засобів у фотореалістичній версії реального світу, що моделюється. Toyota стала першим автовиробником, який почав застосовувати цю технологію. Крім того, японський автогігант використовує графічні процесори Nvidia у своїх прототипах робомобілів.

Інші новини