+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ThinPrint Hub: Просте підключення принтерів для провайдерів послуг та клієнтів

ThinPrint Hub підключить принтери з віддалених офісів централізовано, просто та легко.

Нова версія ThinPrint Hub спрощує автоматичний пошук принтера та його підключення.

ThinPrint Hub забезпечує наявність клієнтської частини ThinPrint Client у будь-якому місці корпоративної IT інфраструктури. Клієнтська частина вже встановлена ​​ThinPrint Hub. Після підключення до мережі апаратний пристрій можна віддалено налаштувати через веб-інтерфейс.

Переваги

  • Просте адміністрування Plug & Play: Клієнтська частина ThinPrint вже встановлена ​​в ThinPrint Hub. Після підключення до мережі апаратний пристрій можна віддалено налаштувати через веб-інтерфейс. Цей пристрій не потребує використання локального сервера друку та встановлення. клієнтської частини ThinPrint на робочих станціях користувачів.
  • Висока надійність: Завдяки тому, що ThinPrint Hub працює на базі ОС Linux, забезпечується надійний та безперебійний доступ до друкованих пристроїв.
  • Стабільний та якісний друк: ThinPrint Hub підтримує всі основні функції ThinPrint: контроль смуги пропускання, стиснення даних друку та пакетна передача даних. Це гарантує швидкий та надійний друк та знижує навантаження на мережу.
  • Для будь-якої кількості друкувальних пристроїв: Інтеграція не залежить від моделі та виробника принтера та кількості мережевих принтерів. Крім того, поряд з мережевими принтерами можна підключити до 4-х USB принтерів до ThinPrint Hub і зробити їх таким чином мережевими.

Інші новини