+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

TeamViewer 12. Після успішного завершення бета-тестування компанія TeamViewer® оголосила про доступність фінальної версії ПЗ для віддаленого управління та організації спільної роботи в інтернеті.

Після успішного завершення бета-тестування свого флагманського продукту, компанія TeamViewer®, світовий лідер у сфері розробки ПЗ для віддаленого управління та організації спільної роботи в інтернеті, оголосила про доступність фінальної версії TeamViewer 12. У TeamViewer додані нові функції безпеки, він став більш зручним та швидким. Це повністю завершений продукт.

Реліз нової версії TeamViewer вийшов майже відразу після присудження TeamViewer Академією німецьких лідерів світового ринку (Schwäbisch Hall) звання Чемпіона серед лідерів світового ринку в сегменті «Хмарні технології для організації технічної підтримки через інтернет та онлайн-конференцій» у нещодавно опублікованому Індексі лідерів світового ринку. http://www.weltmarktfuehrerindex.de/

  • TeamViewer 12 пропонує додаткові функції безпеки, простоту у використанні, а також можливість керування мобільним пристроєм з іншого мобільного пристрою Android, iOS та Windows Phone з підтримкою демонстрації екрану.
  • Швидше та зручніше, ніж будь-коли: Швидкість передачі файлів збільшена в 20 разів до 200 Мбайт/с; частота оновлення екрана 60 кадрів за секунду забезпечує плавну демонстрацію екрана без різких переходів.
  • Максимальна надійність і якість підключення за рахунок автоматичної оптимізації швидкості та відгуку в залежності від системи та умов мережі, що використовується.

TeamViewer 12 пропонує безліч можливостей, серед яких:

Можливість керування мобільним пристроєм з іншого мобільного пристрою з підтримкою демонстрації екрану
TeamViewer 12 дозволяє використовувати демонстрацію екрана та віддалено керувати мобільними пристроями iOS, Android та Windows незалежно від їхнього розташування. Доступний набір функцій залежить від операційної системи. З додатковою інформацією можна ознайомитися в розділі «Часті питання» для користувачів iPhone/iPad та користувачів Android..

Висока швидкість передачі файлів та загальна швидкість роботи
Швидкість передачі файлів збільшилася в 20 разів і становить 200 Мбайт/с. Значна оптимізація коду програми дозволила підвищити частоту оновлення екрану до 60 кадрів на секунду, зменшити час відгуку, а також зробити роботу за допомогою клавіатури та миші більш зручною. Таким чином, користуватися додатком у будь-яких сеансах віддаленого управління стало набагато приємніше. TeamViewer забезпечує найкращу продуктивність завдяки автоматичній оптимізації налаштувань залежно від системи та умов мережі, що використовується.

Висока інформаційна прозорість та безпека
Тепер можна легко перевіряти, які політики були успішно призначені та застосовані до пристроїв, а також централізовано відстежувати всі підключення в консолі керування TeamViewer. Під час сеансу управління адміністратори можуть залишати записки-стікери, що спрощують взаємодію з віддаленим користувачем, а також застосовувати потрібні політики відразу на багатьох пристроях натисканням однієї кнопки.

Мультиплатформність
TeamViewer 12 можна використовувати на самих різних платформах та операційних системах, включаючи iOS 10, Android Nougat, Windows 10, Windows 10 Anniversary Update та macOS Sierra. При цьому повністю підтримуються застарілі операційні системи, такі як Windows XP і Windows Server 2003. TeamViewer 12 пропонує безліч інших функцій. З докладним описом нових функцій можна ознайомитись на сторінці https://www.teamviewer.com/latest-version /.

TeamViewer 12 вже доступний для комп'ютерів Windows, Mac, Linux, мобільних пристроїв та пристроїв на базі Chrome OS. Набір функцій залежить від операційної системи. Додаткову інформацію та варіанти завантаження можна знайти на сторінці https://www.teamviewer.com/latest- version/. Малим та великим комерційним та Іншим організаціям TeamViewer пропонує кілька видів ліцензій, які можуть бути адаптовані до потреб конкретних підприємств. Додаткову інформацію можна отримати на сайті https://www.teamviewer.com/licensing/. Як завжди, приватні користувачі та некомерційні підприємства можуть використовувати програмне забезпечення TeamViewer безкоштовно.

Інші новини