+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Symantec оновлює продукти для керування зберіганням даних та забезпечення високої готовності у середовищах VMware

Згідно з недавнім дослідженням, проведеним корпорацією Symantec, більше третини великих підприємств наступного року планують віртуалізувати свої критично важливі бізнес-додатки, такі як транзакційні бази даних, електронна пошта та ERP-системи. Дослідження корпорації «Віртуалізація та еволюція у бік хмар» (Symantec Virtualization and Evolution to the Cloud) показує, що в міру переходу організацій на віртуальні та хмарні середовища пріоритетними стають захист найважливіших бізнес-додатків та забезпечення їх високої готовності.


Оптимізоване керування зберіганням у середовищах VMware
Рішення Veritas Storage Foundation допомагає замовникам віртуалізувати системи зберігання даних різних типів, створювати миттєві знімки (snapshot), виконувати реплікацію даних, що належать до найважливіших додатків, а також динамічно виділяти та звільняти ресурси всередині гостьової ОС. Запланована до випуску наступна версія Symantec Storage Foundation 6.0 має допомогти замовникам у трансформації наявних потужностей центрів обробки даних у приватне хмарне середовище із збереженням усіх переваг віртуалізації.


Пропонована компанією Symantec одна з найкращих галузевих файлових систем Veritas Cluster File System забезпечує швидке перемикання додатків у разі збою між віртуальними машинами для критично важливих бізнес-додатків, скорочуючи час відновлення до декількох хвилин і забезпечуючи при цьому цілісність даних та високу продуктивність.


Крім того, Symantec у тісній співпраці з VMware розробила і випустила технологію Symantec VirtualStore , що дозволяє адміністраторам СГД реорганізувати існуючу інфраструктуру SAN і створювати масштабовані кластерні NAS-рішення, розроблені для середовищ VMware. Технологія VirtualStore дозволяє ІТ-організаціям масштабувати продуктивність шляхів введення/виводу та ємність незалежно один від одного, забезпечуючи ефективне клонування образів гостьових систем, оптимізацію використання вільного місця та швидке виділення нових віртуальних робочих місць. Технологія VirtualStore допомагає замовникам виключити проблеми, пов'язані з масовим одночасним завантаженням безлічі віртуальних систем, а також значно знизити витрати на зберігання даних, одночасно пропонуючи всі передові технології Symantec для управління СГД, включаючи динамічне звільнення ресурсів, стиснення, багаторівневе зберігання, оптимізацію кеш велику підтримку багатьох платформ зберігання даних.


Висока готовність критично важливих бізнес-додатків, що працюють на VMware
У співпраці з VMware корпорація Symantec нещодавно випустила чергову версію технології Symantec ApplicationHA, яка забезпечує високу готовність додатків у віртуальних машинах за рахунок доповнення технології VMwareHA функцією обліку особливостей конкретних додатків. Технологія ApplicationHA повністю інтегрується з платформами vSphere та vCenter, забезпечуючи прозорість та контроль програм усередині гостьової операційної системи. Ця технологія дозволяє запускати, зупиняти та відновлювати програми, координується з VMware High Availability та VMware vCenter Site Recovery Manager для автоматизованого відновлення програм та аварійного відновлення систем, а також надає панель моніторингу, на якій відображається все прикладне середовище всередині розгорнутого вірту. Компанія Symantec планує випуск нової версії ApplicationHA 6.0, яка має бути інтегрована з технологією Backup Exec, щоб користувачі могли поновити попередню версію віртуальної машини у разі її пошкодження. Також у ApplicationHA 6.0 планується підтримка платформи VMware vSphere 5.


Крім того, сервер Veritas Cluster Server, що отримав широке галузеве визнання, забезпечує високу готовність і кластеризацію в локальних масштабах, аварійне відновлення через глобальні мережі, а також багаторівневу високу готовність додатків у фізичних і віртуальних середовищах. Вертика Veritas Cluster Server 6.0, що планується до випуску, допоможе замовникам у подальшій трансформації вже наявних ресурсів у гнучку приватну хмару з підвищеним рівнем готовності.


Централізована прозорість та контроль зберігання даних та додатків для фізичних, віртуальних та хмарних середовищ
Veritas Operations Manager дозволяє адміністраторам візуалізувати та контролювати фізичні та віртуальні платформи в центрі обробки даних. Завдяки зіставленню даних про додатки та СГД у Veritas Operations Manager, замовники можуть аналізувати найдокладнішу інформацію про всі рівні RAID-масивів, реплікацію, снепшоти та динамічне виділення ресурсів – за обсягами зберігання даних, що використовуються кожним додатком. На основі цих даних Veritas Operations Manager надає користувачам готові шаблони, що дозволяють впровадити каталоги сервісу зберігання, автоматизувати надання ресурсів зберігання відповідно до рівнів сервісу та забезпечити постійне споживання ресурсів з відповідного рівня СГД. Veritas Operations Manager також дозволяє керувати безліччю кластерів, розподілених за будь-якими фізичними та віртуальними середовищами, з єдиної консолі. Тепер власники програм, адміністратори VMware та адміністратори систем зберігання даних мають єдину консоль, яка допомагає краще конструювати, аналізувати та контролювати системи зберігання даних та системи високої готовності. Veritas Operations Manager працює через програмний інтерфейс vCenter APIs для збору ключової інформації, що допомагає розробляти та відображати ці звіти.


Про зберігання даних з Symantec
Symantec допомагає організаціям убезпечити світ інформації та керувати ним за допомогою рішень з управління зберіганням даними, високої готовності, архівування електронної пошти, резервне копіювання та відновлення даних.

Інші новини