+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

SWIFT запустила сервіс з доставки миттєвих глобальних платежів

SWIFT запустила сервіс з доставки миттєвих глобальних платежів

SWIFT запустила сервіс з доставки миттєвих глобальних платежів шляхом інтеграції gpi – технології здійснення транскордонних платежів у режимі реального часу – у внутрішні системи миттєвих платежів у всьому світі.

За допомогою технології gpi та систем внутрішніх платежів, що працюють у режимі реального часу, SWIFT та банки, підключені до gpi, доповнять транскордонні платежі можливістю попередньої оплати комісії та прозорістю валютних операцій, тим самим роблячи миттєві транскордонні платежі доступними та поширеними по всьому світу .

Ці основні удосконалення підвищать швидкість та прозорість gpi на внутрішніх ринках, що дозволить банкам використовувати наявні у них інвестиції для підвищення якості обслуговування своїх клієнтів. Інтеграція gpi через банки у внутрішні системи швидких платежів дозволяє використовувати існуючу транскордонну та платіжну інфраструктуру всередині країни, тим самим мінімізуючи витрати та складнощі, пов'язані з впровадженням інфраструктури.

Сервіс буде доступний для всіх типів кінцевих клієнтів банків – від великих міжнародних компаній до малого та середнього бізнесу, від традиційного рітейлу до інтернет-платформ. Усі вони отримають швидкість, прозорість комісій та найголовніше – розуміння, коли саме платіж буде зарахований на рахунок кінцевого одержувача.

Глобальні тестування з внутрішніми системами, що працюють у режимі реального часу, продемонстрували здатність SWIFT здійснювати транскордонні платежі через gpi всього за кілька секунд:

  • Під час успішного тесту з платіжною платформою (NPP) Австралії платіж між Австралією та Китаєм пройшов за 18 секунд.
  • У спільному тесті з внутрішньою системою миттєвих платежів Сінгапуру Fast And Secure Transfers (FAST) участь взяли 17 банків у семи країнах: найшвидший платіж пройшов всього за 13 секунд, а платежі між усіма континентами були завершені протягом 25 секунд.
  • li>
  • У Європі нещодавно завершився тест між Європейським центральним банком, SWIFT і групою з 19 банків, які використовують платформу Target Instant Payments Settlement (TIPS). В ході експерименту були проведені тести з 12 банками, які відправляли міжнародні платежі з 9 країн (Австралія, Китай, Німеччина, Гонконг, Італія, Нідерланди, Таїланд та США) до 5 європейських банків. Платіж, відправлений із Сінгапуру і проведений через Німеччину, був зарахований на рахунок кінцевого одержувача через 41 секунд після відправки. Подальший прогрес очікується з розгортанням глобального миттєвого обслуговування.

У SWIFT ми створюємо майбутнє, в якому транскордонні платежі будуть такими ж зручними, як і внутрішні. Настав час об'єднатися усьому співтовариству, щоб скористатися цією можливістю та створити глобальний сервіс платежів, що функціонуватиме в режимі реального часу. Ми обговорюватимемо з усіма учасниками тестування, як перейти до активної експлуатації сервісу, та запросимо всі внутрішні платіжні системи, що працюють у режимі реального часу, приєднатися до цього проекту. Перевірена технологія вже існує, і тепер можливість того, щоб транскордонні платежі стали такими ж швидкими, як і внутрішні платежі, реальна, сказав глава банківського департаменту в SWIFT

Інші новини