+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

SQL Server 2022 Release Candidate 0 доступний для Linux

SQL Server 2022 Release Candidate 0 доступний для Linux

Microsoft анонсував реліз  SQL Server 2022 Release Candidate 0 (RC 0) for Linux . 

Щоб завантажити останні образи контейнерів RC 0, використовуйте теги «2022-latest» для образів контейнерів на основі RHEL та Ubuntu.

Щоб інсталювати пакети SQL Server 2022 RC 0, виконайте такі дії.
 
Для встановлення на основі RHEL  RHEL: Install SQL Server on Linux - SQL Server | Microsoft Docs  
Для встановлення на базі Ubuntu  Ubuntu: Install SQL Server on Linux - SQL Server | Microsoft Docs  
На додаток до нових функцій, доданих до RC 0, цей випуск для Linux тепер підтримує такі функції.
  • Azure Synapse link. Середовище виконання інтеграції (IR) не можна встановити в середовищі Linux, тому вам доведеться запускати IR на комп'ютері під керуванням Windows, який знаходиться в тій же мережі, що й комп'ютер Linux, на якому запущено екземпляр SQL Server, до якого він підключається. Щоб отримати додаткові відомості, див. Відомі обмеження та проблеми з Azure Synapse Link для SQL (попередня версія) — Azure Synapse Analytics.
  • Azure Active Directory authentication (AAD) - SQL Server в Linux тепер включає підтримку AAD. В даний час контейнери SQL Server не підтримують цю функцію.
  • Для розподілених груп доступності підтримується зміна параметра REQUIRED SYNCHRONIZED SECONDARIES TO COMMIT.

SQL Server editions

Наступні table describes the editions of SQL Server.

SQL Server editionDefinition
Enterprise Прем'єра, SQL Server Enterprise edition delivers comprehensive high-end datacenter capabilities з blazing-fast performance сприяючи високому сервісному рівні для mission-critical workloads.
Standard SQL Server Standard edition delivers basic data management for departments and small organizations to run their applications and supports common development tools for on-premises and cloud - enabling effective database management with minimal IT resources.
Web SQL Server Web edition є низькою загальною ціною-офіціантами для Web hosters і Web VAPs для забезпечення стійкості, афордативності, і можливості управління для малого і великого ступеня Web properties.
Developer SQL Server Developer edition lets developers побудовано будь-який вид application on top of SQL Server. Вона включає в себе всі функції Enterprise Edition, але є обмеженою для використання як розробка і тестування системи, не як production server. SQL Server Developer is an ideal choice for people who build and test applications.
Express edition Express edition є вхідним-рівнем, безкоштовним database і є ідеальним для навчання і Building Desktop і малого сервера data-driven applications. Це є найкращим вибором для індивідуальних програм, програмістів, розробників і hobbyists Building Client Apps. Якщо вам потрібні більше розширені файли даних, SQL Server Express може бути безперервно upgraded до інших highher end versions of SQL Server.

Інші новини