+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Sony запустила власний сервіс замовлення таксі S.Ride, який використовує штучний інтелект

Sony запустила власний сервіс замовлення таксі S.Ride, який використовує штучний інтелект

Sony запустила власний сервіс замовлення таксі S.Ride. Його особливість полягає у використанні штучного інтелекту, який прогнозує завантаженість районів та допомагає направляти водіїв для підвезення пасажирів у місця високого попиту.

S.Ride запрацював у Токіо. Літера "S" у назву сервісу означає не Sony, а символізує комбінацію слів "simple" (простий), "smart" (розумний) та "speedy" (швидкий). На момент запуску служби в ній налічується понад 10 тис. машин, що є найбільшим таксопарком у японській столиці.

Одним рухом пальця ви можете викликати таксі, що знаходиться поблизу, з найбільшої в Токіо мережі. Поїздки в цьому сервісі можна оплатити заздалегідь, прямо в автомобілі або за допомогою QR-коду, — йдеться в прес-релізі Sony.

Користувачі можуть замовити таксі через програму та оплатити поїздку готівкою, банківською картою або через цифровий гаманець.

Райдшерингові сервіси заборонені в Японії. Uber працює в країні з вересня 2018 року, але для виходу на цей ринок компанії довелося працювати з місцевими ліцензованими операторами таксі. В основному Uber у Японії пропонує лише преміальний сервіс для жителів Токіо, тому компанія займає невелику частку ринку в країні на відміну від інших розвинених ринків. Uber планує розпочати співпрацю з оператором таксі для запуску повноцінного сервісу в Японії.

Попередником S. Ride можна вважати запущений у 2015 році сервіс месенджера Line, який об'єднався з кількома таксопарками для надання послуг легкого пошуку та замовлення таксі, проте у 2018 році він був закритий.

Як зазначає агентство Bloomberg, компанія запустила сервіс замовлення таксі через рік після зміни генерального директора. Новий керівник Кенічіро Йошида зосередився на продажу контенту та послуг замість обладнання, а S.Ride міг стати частиною орієнтованої на сервіси стратегії

Інші новини