+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Software AG оголосила про дозвіл Apama Analytics Builder, що дозволяє скорочувати трудовитрати на проектування, розробку та розгортання аналітики для IoT-додатків

Software AG оголосила про дозвіл Apama Analytics Builder, що дозволяє скорочувати трудовитрати на проектування, розробку та розгортання аналітики для IoT-додатків

Software AG оголосила про дозвіл продукту Apama Analytics Builder, який дозволяє скорочувати трудовитрати на проектування, розробку і розгортання аналітики для IoT-додатків. За допомогою Analytics Builder інженери та інші фахівці в предметній галузі, що працюють з периферійними пристроями IoT EDGE, отримують можливість Web-засобами розробляти програми для аналізу потокових даних. З'являється можливість тестувати їх на змодельованих або реальних даних та оперативно розгортати для обробки даних та подій з обладнання в режимі реального часу.

«Analytics Builder реалізує наше стратегічне бачення аналітичних засобів з функціями самообслуговування та усуває типові проблемні місця, що перешкоджають швидкій розробці та розгортанню програм для аналізу потокових даних. Продукт допомагає операторам і експертам у предметній галузі створювати власні аналітичні інструменти, що знімає колосальне навантаження з ІТ-відділу, підвищує ефективність роботи розподілених команд і скорочує терміни випуску ПЗ. Крім того, можливість використовувати експертні напрацювання при створенні програм знижує ризик помилок і дозволяє операторам негайно реагувати на непередбачені події та ситуації».

Як зазначили в Software AG, Apama Analytics Builder має графічний інтерфейс користувача, що дозволяє ефективно використовувати можливості потокової аналітики, не вдаючись до написання коду. За допомогою великої бібліотеки готових аналітичних блоків оператори зможуть швидко створювати та розгортати аналітичні моделі. Завдяки веб-редактору, функціям перетягування, створення вільних форм, управління розгортанням та моделюванням можна розробляти програми для оперативного аналізу даних у потрібний час та у потрібному вигляді. Крім того, моделі Analytics Builder легко експортувати і застосовувати в рамках всієї організації. Apama Analytics Builder – це продукт, в якому реалізовано галузевий підхід до розробки програм IoT.

Загальнодоступна версія рішення Apama Analytics Builder, розгорнутого на IoT-платформі ADAMOS і що знаходиться в промислової експлуатації, вийде в квітні 2019 року і буде доступна в рамках платформи Cumulocity IoT Edgeкомпанії Software AG.

Інші новини

Найкраща ціна