+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Смарт Лайн Інк повідомляє про включення програмного продукту DeviceLock до складу типового комплекту програмного забезпечення для встановлення на корпоративні персональні комп'ютери виробництва японської корпорації NEC.

Компанія Смарт Лайн Інк, розробник програмного комплексу DeviceLock DLP, призначеного для запобігання та моніторингу витоків даних, повідомляє про включення програмного продукту DeviceLock до складу типового комплекту програмного забезпечення для встановлення на корпоративні персональні комп'ютери виробництва японської корпорації NEC Computers, Ltd).

У комплект встановленого ПЗ на комп'ютерах серій VersaPro і Mate, буде включена OEM-ліцензія на базовий компонент комплексу DeviceLock DLP, призначений для контролю периферійних пристроїв на комп'ютерах під керуванням ОС Windows. DeviceLock дозволить забезпечити необхідні заходи безпеки в частині протидії витокам даних через пристрої, що підключаються, і створити безпечне робоче середовище з мінімальними витратами. Крім того, користувачам OEM-ліцензії DeviceLock буде запропоновано можливість придбання інших компонентів повнофункціонального DLP-комплексу DeviceLock DLP зі значними знижками.

Про комплекс DeviceLock DLP

Комплекс DeviceLock DLP призначений для організацій, зацікавлених у простому, доступному та високоефективному підході до вирішення завдання запобігання витоку корпоративних даних з Windows- та Mac-комп'ютерів, а також віртуалізованих Windows-середовищ. DeviceLock DLP забезпечує координоване застосування повного набору механізмів контекстного контролю та контентної фільтрації для захисту від витоків даних при їх використанні, передачі та зберіганні на корпоративних комп'ютерах, при цьому не перериваючи штатних виробничих процесів. DeviceLock DLP дозволяє службам інформаційної безпеки централізовано та оперативно керувати DLP-політиками в масштабах усієї організації незалежно від розміру ІТ-інфраструктури. Це досягається завдяки нативній інтеграції керування в групові політики домену Microsoft Active Directory та вбудовуванню консолі DeviceLock в оснастку керування Microsoft Group Policy Management Console (GPMC). Крім того, DeviceLock підтримує будь-які LDAP-каталоги, робочі групи та може використовуватися на відокремлених від загальної мережі робочих станціях під керуванням Windows. Комплекс DeviceLock надає службам ІБ найвищий рівень функціональних можливостей для DLP-захисту робочих станцій за гнучкої цінової політики.

Інші новини