+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Смарт-Софт та Zecurion розроблять спільне комплексне рішення на основі продукту Traffic Inspector та систем компанії Zecurion

Система Traffic Inspector — сертифікований інтернет-шлюз на базі Windows, здатний забезпечувати масштабний антивірусний захист, контролювати використання інтернет-трафіку, блокувати банерну рекламу, фільтрувати спам та багато іншого.

У комплекс Zecurion DLP входять системи для вирішення різних завдань у рамках захисту інформації: Zgate, Zlock, Zserver та Zdiscovery. Всі чотири продукти можуть використовуватися самостійно для вирішення поставлених перед ними завдань, а разом вони складають комплексну систему, яка забезпечує максимально ефективний захист від витоків інформації. Zgate аналізує повідомлення, що передаються мережевими каналами, Zlock контролює друк на принтерах і копіювання документів на знімні носії, Zserver захищає інформацію при зберіганні на серверах за допомогою шифрування, Zdiscovery реалізує пошук конфіденційної інформації на комп'ютерах. користувачів та у сховищах даних.

Інші новини