+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Slack представив нові інструменти контролю доступу до робочих проектів для адміністраторів

Slack представив нові інструменти контролю доступу до робочих проектів для адміністраторів

Slack посилить захист даних: адміністратори зможуть завершувати сеанси та вимагати авторизуватися через Face ID або Touch ID

Компанія поки не вважає за потрібне впроваджувати в месенджер наскрізне шифрування, оскільки це призвело б до обмеження функцій сервісу.

Slack представив нові інструменти контролю доступу до робочих проектів для адміністраторів. Про це компанія написала у своєму блозі.

Адміністратори можуть вимагати від учасників проекту пройти додаткову авторизацію на мобільних пристроях за допомогою згенерованого пароля, Touch ID або Face ID. Також вони можуть задати час, після якого користувачам знову доведеться авторизуватись.

Якщо учасник проекту втратив доступ до пристрою, адміністратори можуть віддалено завершити його сеанси. Поки що цей інструмент доступний тільки через Slack API.

Slack також представив функцію, що дозволяє блокувати завантаження файлів і копіювання повідомлень з месенджера на мобільних пристроях. Це допоможе запобігти завантаженню конфіденційних даних та їх поширенню за межами проекту, пояснили в компанії.

У майбутньому Slack планує додати функції, які дозволять адміністраторам:

  • Встановлювати максимальну кількість пристроїв, з яких співробітник може авторизуватися одночасно.
  • Визначати та блокувати доступ до Slack пристроїв, підданих джейлбрейку.
  • Примусово оновлювати клієнтів Slack учасників проекту. Користувачі не зможуть підключитися до месенджера, доки не оновлять програму.
  • Блокувати завантаження файлів із комп'ютерів, IP яких немає у списку попередньо схвалених.

Представник Slack розповів TechCrunch, що не компанія планує впроваджувати в корпоративний месенджер наскрізне шифрування, оскільки це призвело б до обмеження функцій сервісу.

Інші новини